T-Mobile Olympijský běh

Příspěvek pro Českou olympijskou nadaci překročil 200 000 Kč

Přesně měsíc před startem T-Mobile Olympijského běhu se podařilo díky příspěvku ze startovného překonat hranici 200 tisíc Kč.

České Budějovice hlásí vyprodaný závod v loděnici

Závod v Českých Budějovicích, který se poběží u loděnice Hanace, právě naplnil svou kapacitu. Trasa na 7 kilometrů povede na levém břehu …

T-Mobile Olympijský běh představil nový spot

T-Mobile Olympijský běh natočil spot u příležitosti oslav Olympijského dne, výročí 120 let Českého Olympijského výboru a 125 let Mezinárodního olympijského výboru.

Markéta Davidová a Jiří Prskavec jsou ambasadory T-Mobile Olympijského běhu

Biatlonistka Markéta Davidová a kajakář Jiří Prskavec se rozhodli podpořit olympijskou myšlenku a zhostili se rolí ambasadorů letošního T-Mobile Olympijského běhu. Oba dva mladí a úspěšní sportovci se postaví na start zlatých závodů a zaběhnou si společně s dalšími běžci 19. června, aby oslavili mezinárodní Olympijský den.

Zjistěte, co víte o T-Mobile Olympijském běhu?

Proč se vůbec T-Mobile Olympijský běh každoročně koná? Proč se běhá zrovna ve středu? Jak je možné organizačně uspořádat 80 závodů v jeden čas? Přečtete si několik zajímavostí, o kterých možná nemáte ani tušení.

Letošní novinka. V obci Milíře se poběží závod v orientačním běhu

T-Mobile Olympijský běh se drží hesla Olympijského dne „move, learn and discover“. Do svého programu proto letos zařazuje velkou novinku – v Libereckém kraji v obci Milíře se 19. června poběží závod v orientačním běhu.

Účastí na T-Mobile Olympijském běhu pomůžete České olympijské nadaci

Ve středu 19. června se v rámci T-Mobile Olympijského běhu poběží po celé republice i pro dobrou věc. Část z každého startovného totiž půjde na konto České olympijské nadace, která pomáhá těm, jimž ke sportování chybí dostatek financí. Loni se díky Olympijskému běhu vybralo na konto nadace rekordních 358 tisíc korun.

Olympijský den letos oslavíme 19. června. T-Mobile Olympijský běh již spustil registrace

T-Mobile Olympijský běh, podle ocenění Českého atletického svazu nejlepší běžecká akce loňského roku, spustil registrace na www.olympijskybeh.cz. Akce se uskuteční ve středu 19. června 2019, kdy přesně v jeden okamžik oslaví společně 80 tisíc běžců na 80 místech po celé České republice Olympijský den.

Olympijský běh je potřetí nejlepší běžeckou akcí roku v ČR

T-Mobile Olympijský běh, RunCzech běžecká liga a Vltava Run – TOP běhy 2018 v jednotlivých kategoriích – byly slavnostně vyhlášeny ve středu večer, 30. ledna 2019, v Galerii Zlatá Husa. Cenu ze soutěže, která se koná každoročně pod záštitou Českého atletického svazu, převzaly projektová manažerka Lucie Trsková a manažerka komunikace projektu Pavlína Běhounková.

Olympijský běh zavítá do šesti nových lokalit

T-Mobile Olympijský běh se stává čím dál oblíbenější běžeckou akcí. Zájem se zapojit do oslav mezinárodního Olympijského dne projevily dalších šest obcí a vy tak máte možnost si zaběhnout nově v Kunicích, Ústí nad Labem, Lomnici nad Popelkou, Vyšehořovicích, Chebu a Hodoníně.

Registrace odstartují 1. února v 9 hodin

Už se nemůžeš dočkat, až spustíme registrace k letošnímu již 33. ročníku T-Mobile Olympijskému běhu? Ještě než to vše 1. února v 9:00 spustíme, přečti si pár nejdůležitějších informací, které by se ti mohli hodit. 

Staňte se pořadatelem Olympijského běhu

Rádi byste se stali součástí oslav Olympijského dne? Chcete rozběhat vaši obec? Staňte pořadatelem odpoledních závodů T-Mobile Olympijského běhu v roce 2019!

Tip na dárek! Kupte si funkční tričko z T-Mobile Olympijského běhu 2018

Líbila se vám trička z letošního T-Mobile Olympijského běhu? Chtěli byste si toto funkční tričko ALPINE PRO ještě zakoupit?
Máme pro vás dobrou zprávu! Náš partner MALL.CZ trička prodává za zvýhodněnou cenu 199 Kč.

DARUJTE STARTOVNÉ NA T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH 2019

Ještě nemáte pro své blízké vánoční dárky? Co jim dopřát sportovní zážitek? Darujte pod stromeček svým blízkým startovné na T-Mobile Olympijský běh! Podívejte se, jak na to.

Nový ročník T-Mobile Olympijského běhu je tady! Zapište si do svých běžeckých kalendářů datum 19. 6. 2019

Plníte si svůj běžecký kalendář na příští sezónu? Koupili jste si nové běžecké boty a začínáte trénovat na svůj první závod? Nevíte, co k Vánocům pro svého kolegu, kamaráda sporťáka, aktivní manželku či přítelkyni? Nebo Vám děti začínají běhat po bytě a chcete si jako rodina užít pořádnou sportovní akci?

Česko oslavilo v čele s olympioniky mezinárodní Olympijský den

Skoro 75.000 běžců se 20. června zapojilo do T-Mobile Olympijského běhu, aby pohybem oslavilo Olympijský den po celé České republice. Sportovalo se na více než 300 školách a při dalších 80 odpoledních závodech. Ty v jeden moment odstartoval olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda prostřednictvím živého vysílání Českého rozhlasu Radiožurnálu.

Registrace na letošní ročníky byly ukončeny. Přihlášky na místě nebudou možné.

Děkujeme všem dosud přihlášeným závodníkům. Registrace byly o půlnoci 12. června ukončeny. Máme velkou radost, že se chcete zapojit do oslav Olympijského …

Doprovodný program na zlatých závodech

Doprovodný program na zlatých závodech

Na všech zlatých závodech se můžete těšit na bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Samozřejmostí je také účast známých olympioniků a dalších osobností.

Jsem běžecký nadšenec, říká Hradilek. Letos se zúčastní individuální výzvy

Když se nejde jednou za čas proběhnout, tak je nesvůj. Stříbrný medailista z olympiády v Londýně ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek vnímá běhání jako ideální psychický odpočinek. Ujít si nenechá ani T-Mobile Olympijský běh, poběží však jen na dálku skrz individuální výzvu.

Paralympijský šampion Ježek „provětrá“ karbonovou pružinu ve Stromovce

Víc než dvě desítky let se profesionálně věnoval cyklistice. „I proto běh nebyl v mém tréninkovém programu příliš často, jde to tak trochu proti sobě,“ říká šestinásobný paralympijský šampion Jiří Ježek a také patron individuální výzvy T-Mobile Olympijského běhu a České olympijské nadace. „Teď, když jsem ukončil kariéru, je situace jiná.“ V pražské Stromovce oslaví 20. června Olympijský den i se svou manželkou.

Kašpárková jako Usain Bolt v sukních. Na T-Mobile Olympijský běh raději jen dohlídnu

Její životní partner a trenér Michal Pogány o ní tvrdí, že je rozená vytrvalkyně. Ona si však raději vybrala dynamické disciplíny a uspěla.

Kupte si funkční tričko k letošnímu běhu

Zapomněli jste si objednat v rámci registrace funkční tričko ALPINE PRO? Nebo chcete udělat radost někomu z rodiny a dát tričko i jemu? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Náš partner MALL.CZ právě spustil e-shop, kde si můžete tričko dokoupit.

Stromovka? Na běhání ideální prostředí, těší se Vrabcová-Nývltová

Na konci května vyhrála Karlovarský půlmaraton, začátkem června letí do New Yorku zaběhnout si tamní silniční desítku. A pak se vytrvalkyně Eva Vrabcová-Nývltová postaví jako ambasadorka na start T-Mobile Olympijského běhu, konkrétně na jeho zlatý závod v pražské Stromovce.

T-Mobile Olympijský běh už za měsíc

Přes 80 tisíc běžců v čele se známými olympioniky a ambasadory oslaví ve středu 20. června Olympijský den. T-Mobile Olympijský běh, největší tuzemská běžecká akce, odstartuje už skoro za měsíc, kdy vyběhne 80 tisíc běžců v jeden okamžik v 18:00 hodin na více než 80 místech po celé České republice. Nezapomeňte, že registrace probíhají jen do 11. června 2018 na www.olympijskybeh.cz.