Monika Deverová (5 km/30 min) běhá od 15 let. Původně si chtěla jen opravit známku z tělesné výchovy, postupně ale zakotvila v oddíle Bohemians Praha v Riegerových sadech a sport se stal součástí jejího životního stylu. Aktivně trénovala a závodila do 30 let. Nyní je trenérkou biatlonu, jehož součástí je i letní biatlon, kde se běhá.

 Monika Deverová

Honza Jelínek (10 km/50 min) je trenérem kondičního běhu 1. třídy a s „vážným“ trénováním začal v roce 2017.

Trénuje individuálně především ty, kteří s během začínají nebo se k němu po čase vrací, chtěli by si zlepšit fyzickou kondici nebo konečně zkrotit svoji tepovku. Jeho svěřenci jsou důkazem, že pravidelné trénování, které má logickou strukturu, založené na běhání podle individuální tepové frekvence a aktuální kondice každého, vždy vede k výraznému posunu a radosti na obou stranách.

Honza je jako celoživotní ajťák velký nadšenec do běžeckých hodinek a aplikací a každého pomalu ale jistě zasvětí do jejich ovládání, čísel a statistik.

 Jan Jelínek

Miluše Pavingerová (10 km/60 min) si život bez sportu nedokáže představit. V dětství začínala v oddílu běžeckého lyžování a od té doby s většími či menšími přestávkami běhá. V posledních letech jí učarovalo běhání delších tras v přírodě a horách, ale nejčastěji ji potkáte v Praze. Takže nazujte běžecké boty, a když ji nepotkáte v Divoké Šárce, tak na stezkách podél Vltavy určitě.

 Miluše Pavingerová

Lucie Sezemská (5 km/30 min) se přes atletiku a různé jiné sporty nakonec znovu zaměřila na běh. Hodně ji baví běhání v komunitě, kde člověk narazí na nejrůznější profese, zážitky, zkušenosti či výzvy k řešení. Je to pro ni inspirace. Běh pro ni také představuje jeden ze způsobů, jak se uvolnit a odreagovat, ale zároveň namotivovat a vydat ze sebe i z ostatních to nejlepší. Můžete ji potkat třeba na společných trénincích adidas Runners Prague, kde jsem Crew Runnerem.

 Lucie Sezemská

Pavel Šikola (5 km/25 min) je trenér kondičního běhu 1. třídy. Organizovaně začal běhat v 11 letech v dresu AC Česká Lípa. Pak ale dal přednost studiu na Fakultě tělesné výchovy a sportu a k běhání se opět vrátil před třicítkou. Protože chce běhat i v důchodu, zaměřuje se na šetrnou techniku běhu a chytrý trénink. Běhání bere jako základ pro většinu sportů, skvělou možnost pro přemýšlení i jako společenskou událost. Běh se stal také součástí jeho profesního života, vede projekt Český běh Českého atletického svazu.

 Pavel Šikola

Lenka Tomanicová (rozcvička) je rozhodně běžkyně tělem i duší. Nepřátelství k běhu získané v dobách dávno minulých při hodinách školní tělesné výchovy před 10 lety proměnila v životní lásku. Vždycky se těší na chvíli, kdy nazuje tenisky, vypne stres a starosti všedních dnů a vyrazí za dalším běžeckým zážitkem. A je přitom úplně jedno, jestli vyběhne ve městě večer po práci nebo dá víkendový long run krásnou přírodou. „Terapie během“ podle ní skvěle funguje.

Lenka Tomanicová

 

Partnerem TOB je společnost ALPINE PRO, přední český výrobce sportovního a outdoorového oblečení včetně obuvi. Společnost ALPINE PRO je dlouhodobě známá aktivní spoluprací s předními českými sportovci mezi které patří i česká biatlonová reprezentace či Český olympijský tým. Od roku 2017 se ALPINE PRO spojilo i s běžeckými závody TOB pro které vyrábí speciální funkční trička. Trička jsou vyrobena z kvalitního funkčního materiálu s rychleschnoucími vlákny COOL-DRY a jsou tak ideální na běžecké tréninky i závody. 

Vyběhněte na TOB  v nové sportovní kolekci ALPINE PRO!
Vyberte si nová funkční trika, kraťasy či běžecké boty, které podpoří váš sportovní výkon a zajistí komfort při běhu ve městě i v přírodě. Zažijte radost z pohybu v pohodlném, rychleschnoucím oblečení ALPINE PRO.