jiaIrwy2

1)    Na obsah ve startovním balíčku
Oříšková tyčinka YES!, vzorky výživových doplňků pro sportovce od Pilulka.cz a arašídové máslo s čokoládou v tubě od Grizly – to všechno s jistotou najde každý dospělý běžec ve startovním balíčku.

Medaile_Medailisti


2)    Na medaile a ceny pro běžce na 1.- 3. místě
Pokud se k vám podoba letošních medailí pro tři nejrychlejší ještě nedostala, tady je. Věříme, že z nich budete mít na stupních vítězů ohromnou radost. Chybět nebudou ani ceny pro medailisty od našich partnerů, ale to si pro vás necháme jako překvapení.

REI_8080 kopie


3)    Na atmosféru se známými sportovci na trati
Nejen hlavní ambasadoři Michal Krčmář a Andrea Sestini Hlaváčková se přidají k oslavám olympijských myšlenek. Na start se postaví i desítky dalších sportovců, mezi nimi například šermíř Jiří Beran, sprinter Zdeněk Stromšík, krasobruslař Michal Češka nebo sportovní střelkyně Nikola Mazurová. Jejich kompletní seznam zveřejníme pár dní do akce, abyste předem věděli, kdo se vás na trati pokusí předběhnout. :-)

__0002_pansk
4)    Na jednotná funkční trička AlpinePro
Letošní design triček s dynamickým tříbarevným panáčkem vás jistě neminul. Tentokrát jsme navíc muže, ženy i děti sladili do bílé barvy. Triko si můžete pořídit v rámci startovného nebo i samostatně na eshopu.