igNUNfAh

1)    Na obsah ve startovním balíčku
Oříšková tyčinka YES!, vzorky sportovních doplňku od Pilulka.cz, arašídové máslo s čokoládou v tubě od Grizly a pufované chlebíčky s čokoládou od Racio – to všechno s jistotou najde každý dospělý běžec ve startovním balíčku. Jak si rozdělíte jejich spotřebu před a po závodě, to už necháváme na vás. 

0sMUFAXg
 
2)    Na účastnické medaile
Víme, že se na ně každý rok těšíte a pokud jste medailoví sběratelé, tak tahle netradiční bude jistě mezi všemi vyčuhovat. Účastnická medaile má tvar hlavy našeho panáčka, je lehce transparentní a na krk si ji pověsíte opět za hlavu menšího panáčka uvnitř.

hodinky ZZ_4
 
3)    Na medaile a ceny pro běžce na 1.- 3. místě
Pro tři nejrychlejší jsou připravené opět klasické kovové medaile s designem letošního ročníku. Máte ambice na stupně vítězů? Pak pro vás máme další motivaci – všichni běžci na stupních vítězů totiž získají také tyto hodinky PRIM s logem T-Mobile Olympijského běhu na zadní straně.

REI_8067 (kopie)
 
4)    Na atmosféru olympijské akce se známými sportovci na trati
Odstartovat pražský závod v Oboře Hvězda nám pomůžou ambasadoři Andrea Sestini Hlaváčková a Michal Krčmář, v Brně se potkáte například s bobistou Davidem Egydym a další známá jména prozradíme později. Společně se rozcvičíte, protáhnete a kdo ví, třeba i společně doběhnete do cíle.

REI_7742 (kopie)
5)    Na jednotná funkční trička AlpinePro
Letošní design triček s dynamickým motivem panáčka vás jistě neminul. Tentokrát jsme navíc muže, ženy i děti sladili do bílé barvy. Triko si můžete pořídit v rámci startovného nebo i samostatně na eshopu. 
 

 

Závod v Praze - Hvězdě finančně podporuje Hlavní město Praha

 2149287_643712_Praha_logo