T-Mobile Olympijský běh

T-Mobile Olympijský běh se blíží! A tím pádem se blíží i termíny, které by vás mohli zajímat, pokud stále váháte, zda se přihlásit? Bylo by přece škoda nemít na startovním číslu své jméno, protože jste se přihlásili pozdě, nebo nemít na památku funkční tričko Alpine Pro!

Jméno na startovním čísle

Když se zaregistrujete do neděle 4. 6., budete mít ve startovním balíčku připravené číslo s vaším jménem. Zaregistrovat se můžete samozřejmě i později, ale startovní číslo už bude prázdné místo v prostoru, kde mohlo být vaše jméno.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyzvednutí startovního balíčku na prodejně v Praze nebo Ostravě

Pokud si chcete vyzvednout startovní číslo dopředu na prodejně T-Mobile v Praze v obchodním centru Chodov a v obchodním centru Palladium nebo v Ostravě v obchodním centru Forum Nová Karolína, musíte se také registrovat do neděle 4. 6. To se samozřejmě týká běžců, kteří plánují vyběhnout na trať T-Mobile Olympijských běhů v Praze a Ostravě. Ti pak budou mít připraveny balíčky od 14. do 20. 6. k vyzvednutí podle toho, jakou možnost zaškrtli v průběhu registrace.
Kdo nestihne termín, běží závod v jiné lokalitě než v Praze a Ostravě nebo si nechce startovní balíček vyzvedávat dopředu, bude mít vše připraveno v místě závodu v den startu.

Fotka uživatele T-Mobile Olympijský běh.

Funkční trička Alpine Pro jsou vyprodána

Aktualizace – 5. června 2017

 

Banner