Třeba v Chomutově se poběží Bezručovým údolím, které je nejhlubší a nejkrásnější údolí Krušných hor. Závody povedou po silnici, takže nás čeká asfaltový závod, přístupný i pro hendikepované sportovce. Navíc se jistě můžeme těšit na velmi rychlé časy. Chomutov je také rodné město plavkyně Simony Kubové nebo zápasníka Artura Omarova a olympijská atmosféra tak není této lokalitě vůbec cizí.

Zdarma na rozhlednu

Tentokrát se poběží i v jihomoravských Valticích. Start najdete přímo na parkovišti před místním hřbitovem u výpadovky na Lednici. Trasa je převážně písčitá a na trase minete hned dvě kulturní památky. V Žimrovicích na vás čeká trať po lesních či zpevněných turistických cestách. Start i cíl závodu je příhodně v Areálu Dobré Pohody. Nová trasa je připravena i v Křemešníku na Vysočině, v rámci programu se můžete zdarma podívat na rozhlednu Pípalka. Všedhny regionální závody najdete zde.

Těšit se můžete také na startovní balíček, ve kterém najdete zdravou ovocnou RAW tyčinku BOMBUS či minirolky čočkové od RACIO. Letošní design triček je laděný v černo bílé variantě pro dámy i pro pány jen v obráceném gardu. Dětská trika jsou mají zelenkavou barvu. Neváhejte a přihlaste se na závod. Triko si můžete pořídit v rámci startovného nebo i samostatně na eshopu AlpinePro.