PRAHA - STROMOVKA

Zázemí a výdej balíčků

Pro běžce máme překvapení v podobě rozšířeného zázemí. Tím je vnitřní prostor Průmyslového paláce, kde proběhne výdej startovních balíčků od 14:00 (pro děti do 15:30, pro dospělé do 17:30), můžete se zde převléknout v šatnách a uschovat si po dobu konání závodu své věci v úschovně. Přijďte, prosím, na výdej startovních balíčků s dostatečným předstihem. Vyhnete se tak frontám a předzávodní nervozitě. Připraveno pro vás a návštěvníky bude i občerstvení v zázemí. O skvělou kávu se postará Tu Kafe a burgery můžete ochutnat v bistru Crush. V cíli se pak může každý běžec ochutnat vychlazený Birell zdarma.

Trasa a start závodu

Start závodu proběhne přesně v 18:00 živě skrze vysílání Českého rozhlasu Radiožurnál. Na trati vám budeme ukazovat značením, na jakém se nacházíte kilometru. Nezapomeňte se usmívat, až se objeví značka FOTO. Zvěčníme vám tak fotku na památku. Nezapomeňte si před startem stáhnout zdarma aplikaci EPP Pomáhej Pohybem a před startem si ji zapnout, vaše vyběhané kilometry tak pomohou České olympijské nadaci (zapnutou ji můžete mít společně s jinou běžeckou aplikaci). Občerstvovací stanice s vodou vás čeká na 2,5.kilometru a v cíli (u 10.km závodu je to pak na 2,5. km, při průběhu do druhého kola a opět na 7,5. kilometru a v cíli). Na cílové občerstvovací stanici pro vás budeme mít vodu, tyčinky Corny, ovoce a chlazený Birell. Samozřejmě také pamětní medaili pro každého závodníka.

Doprovodný program

V rámci doprovodného programu zahraje koncert kapela The Silver Spoons, kteří se o hudební program postarají na podiu zhruba od 18:45 - 19:30. Chystáme pro vás také autogramiádu olympioniků - biatlonistky a letošní ambasadorky Markéty Davidové, olympijského vítěze v moderním pětiboji Davida Svobody a tenistky Andrey Sestini Hlaváčkové, která proběhne po vyhlášení dětských vítězů zhruba v 17:15 v zóně T-Mobile.

T-Mobile Zóna

V zóně T-Mobile se můžete těšit na spoustu aktivit.
  • Fotokoutek naruby  - Stačí se vyfotit, otočit fotografii ve svém mobilu a sdílet na sociálních sítích a sbírat likeod svých kamarádů
  • Herní zóna pro děti – připraveny 4 aktivity pro děti - lovec běžců / disgolf / přenos překážek / olympijský kvíz. Po jejich absolvování obdrží každý malý účastník nějaký dárek; vyhodnocení na základě hrací karty, do které bude každý z malých běžců získávat razítka za splnění aktivity. Vyhrát mohou nalepovací tetovačky / bublifuk / připínací placku).
  • Zrelaxovat můžete v chill out zóněna lehátcích a fatboyích
  • Pro všechny přihlášené běžce máme magentové osvěžení - jahodovou zmrzlinu.
  • Autogramiáda olympijských sportovců proběhne v 17:15.
  • Prezentace výherců naší soutěže T-Mobile Rozjezdy – společnosti City Zen, kteří vyrábějí trička a košile budoucnosti – odvádí pot bez skvrn
Toyota V Toyota zóně si budete moci prohlédnout vozy Toyota Corolla, RAV4 či PROACE PRO SPORT. Také si zde můžete zasoutěžit o drobné ceny.

ALPINE PRO

Chcete si vyzkoušet virtuálně několik sportů? Dorazte si k ALPINE PRO vyzkoušet virtuální plošinu 6D. Sjeďte si divokou řeknu, vyzkoušejte horskou dráhu nebo se třeba proleťte nasd propastí. Vybrat si můžete až 34 různých virtuálních realit. V 19 hodin zde proběhne setkání a autogramiáda ambasadorky Markéty Davidové.

Hlavní město Praha

Zastavte se u stánku hlavního města Prahy pro drobné dárky.

R-STREAM RADIOŽURNÁL

Chcete vědět, jak probíhá živé vysílání přímo v terénu. V prostoru startu a cíle najdete R-Stream, díky kterému budeme moci odstartovat všechny T-Mobile Olympijské běhy živě přímo ze závodu v pražské Stromovce.

Corny

Ve stánku Corny budete moci ochutnat různé příchutě tyčinek Corny. Dáte přednost Corny Protein nebo Corny BIG?

UPS

Víte, jak probíhá logistika veškerého materiálu na závodech T-Mobile Olympijského běhu? No přeci vozy logistické služby UPS, které si budete moci prohlédnout v zázemí závodu.

Colafit

Colafit si přichystal pro přihlášené běžce masáže.

BRNO 

Zázemí a výdej balíčků

Pro běžce je připraveno zázemí na koupališti Biotop v Brně-Komárov, kde bude probíhat také výdej startovních balíčků, a to od 15:00 (pro děti do 15:45, pro dospělé do 17:30). K dispozici budou oddělené šatny a úschovna. Pro běžce bude umožněn vstup k bazénu a venkovním sprchám. Na koupališti bude stánkový prodej občerstvení během celé akce. V cíli závodu bude k dispozici voda, corny a ovoce a také pivo Birell. Připravili jsme pro běžce mapku s nejbližšími parkovišti - https://mapy.cz/s/3txEM

Trasa a start závodu

Start obou závodů proběhne v 18:00 skrze vysílání Českého rozhlasu Radiožurnál. Občerstvovací stanice s vodou bude k dispozici vždy na průběhu do dalšího 2,5. km kola a poté v cíli závodu, kde bude k dispozici voda, corny a ovoce. Na trati vám budeme ukazovat značením, na jakém se nacházíte kilometru. Nezapomeňte se usmívat, až se objeví značka FOTO.  Také si nezapomeňte si před startem stáhnout zdarma aplikaci EPP Pomáhej Pohybem a před startem si ji zapnout, vaše vyběhané kilometry tak pomohou České olympijské nadaci (zapnutou ji můžete mít společně s jinou běžeckou aplikaci).

Doprovodný program

V rámci doprovodného programu jsou připravena vystoupení chrlického kroužku HIP HOP, street dance, které jsou na programu v 16:50 a 19:00. V 17:15 proběhne autogramiáda Šárky Kašpárkové a Jiřího Prskavce, která bude navazovat na vyhlášení dětských běhů. Dále bude k dispozici karikaturistka, která může návštěvníkům vytvořit karikaturu na památku.

Corny

Ve stánku Corny budete moci ochutnat různé příchutě tyčinek Corny. Dáte přednost Corny Protein nebo Corny BIG?

UPS

Víte, jak probíhá logistika veškerého materiálu na závodech T-Mobile Olympijského běhu? No přeci vozy logistické služby UPS, které si budete moci prohlédnout v zázemí závodu.

Colafit

Colafit si přichystal pro přihlášené běžce masáže. Každý závodník dostane navíc ve startovním balíčku vzorek masážní emulze. [gallery link="file" ids="9516,9515,9517"]

OSTRAVA - PORUBA

Zázemí a výdej balíčků

Pro běžce bude připraveno zázemí přímo na stadionu Arrows, kde se mohou převléknout v šatnách a uschovat si po dobu konání závodu své věci v úschovně. V cíli může každý běžec ochutnat Birell. Připraveno pro vás a návštěvníky bude i občerstvení v zázemí. Restaurace Arrows na stadionu bude pro běžce, děti i návštěvníky prodávat zmrzlinu. Připravenou máme i kávu z pražírny.

Trasa a start závodu

Start závodu, tedy obou tras najednou, proběhne přesně v 18:00 živě skrze vysílání Českého rozhlasu Radiožurnál. Na trati vám budeme ukazovat značením, na jakém se nacházíte kilometru. Nezapomeňte se usmívat, až se objeví značka FOTO. Zvěčníme vám tak fotku na památku. Také si nezapomeňte před startem stáhnout zdarma aplikaci EPP Pomáhej Pohybem a před startem si ji zapnout, vaše vyběhané kilometry tak pomohou České olympijské nadaci (zapnutou ji můžete mít společně s jinou běžeckou aplikaci). Občerstvovací stanice s vodou vás čeká 1x na trase a v cíli (u 10km závodu je to 2x na trase, 1x při průběhu do druhého kola a opět v cíli). Na cílové občerstvovací stanici pro vás budeme mít vodu, tyčinky Corny a Birell. Samozřejmě také pamětní medaili pro každého závodníka.

Doprovodný program

Na místě si mohou v průběhu odpoledně děti zaskákat na skákacím hradu, který zajišťuje přímo TJ Arrows Ostrava Baseball. Zastřílet si můžete na laserové střelnici, kterou bude mít v režii Městská policie Ostrava. O zábavu se postarají  v rámci doprovodného programu mažoretky z mládežnického oddílu v Porubě. Zatejpovat se můžete nechat kinesio tejpy u stánku e-tejpy.cz. Chystáme pro vás také autogramiádu olympioniků Jakuba Holuši, Pavla Masláka a Ivety Vacenovské, která proběhne po vyhlášení dětských vítězů zhruba v 17:15.

 UPS

Víte, jak probíhá logistika veškerého materiálu na závodech T-Mobile Olympijského běhu? No přeci vozy logistické služby UPS, které si budete moci prohlédnout v zázemí závodu.

Colafit

Colafit si přichystal pro přihlášené běžce masáže. Každý závodník dostane navíc ve startovním balíčku vzorek masážní emulze. [gallery link="file" ids="9520,9521,9522"]