PROBĚHNI SE, UŽIJ SI DEN #OLYMPIJSKY A PŘISPĚJ TAK NA SPORTOVÁNÍ DĚTÍ

Indi.výzva
Indi.výzva

Výzva 2022

Virtuální startovní číslo, ale skutečná radost z pohybu.  
Protože společně se na podporu olympijských myšlenek potkáme již v klasickém červnovém termínu 22.6., chceme dát možnost připojit se každému, komu termín nevyhovuje, nemá poblíž lokalitu, kde se T-Mobile Olympijský běh koná, nebo zkrátka preferuje jiný druh pohybu.

Letos se tak můžet připojit kdykoliv a odkudkoliv s jedinou podmínkou - strávit den, kdy si Individuální výzvu splníte, olympijsky - s radostí, naplno, férově a po svém. Co všechno znamená dělat věci #olympijsky, to se dozvíte na webu Českého olympijského týmu

Virtuální startovní číslo s přezdívkou pořídíte za částku 150 Kč, ve které je zahrnutý příspěvek pro Českou olympijskou nadaci.  
Hlavní olympijskou myšlenkou totiž je, že sport má spojovat a být dostupný pro všechny. Připojte se k nám a ten skvělý pocit po sportování ještě zdvojnásobte - účastí v Individuální výzvě totiž podporujete děti v rodinách, kterým na sportování nezbývají peníze. Více se dozvíte v záložce "Nadace".

kampanCOV_foto_id sOH3fkC9ThAAAAAAAAHh6g
kampanCOV_foto_id sOH3fkC9ThAAAAAAAAHh6g

Jak se zapojit?

1) Jsem přihlášený na červnový závod a chci běžet i Individuální výzvu

Ideální příležitost prozkoumat trasu tvého závodu! Mapu trasy najdeš v kartě závodu a můžeš tak snadno zjistit, jak na tom jsi s kondičkou na zvolené vzdálenosti. Nezapomeň nám poslat fotku nebo označ @olympijskybeh na sociálních sítích.

2) Běh není můj oblíbený sport, můžu Individuální výzvu splnit jinak?

No jasně! Pokud preferuješ kolo, brusle, plavání nebo jiný sport, u kterého můžeš urazit vzdálenost alespoň 5 km, tak ho je zaškrtni při registraci do Individuální výzvy. Pak už si jen vytiskni nebo ulož do telefonu virtuální startovní číslo a nezapomeň nám poslat fotku nebo označit @olympijskybeh, až si půjdeš Individuální výzvu splnit.

3) Chci se přidat i na závod 22. 6.

Ještě stále máš šanci přihlásit se do jedné z našich 87 lokalit. Nečekej však dlouho! Registrace na závod končí 12. 6.

REI_4176 kopie
REI_4176 kopie

A koho v rámci České olympijské nadace podporuješ?

foto8-nadace
foto8-nadace

Olympijská nadace podporuje děti, které nemají na svůj oblíbený sport dostatek finančních prostředků. Pomůže jim i pětistovka na půlroční členství v kroužku, lístek na autobus dvakrát týdně na trénink, nové kopačky nebo plavky. Peníze získají konkrétní děti na konkrétní věci. O jejich poslání rozhodují sami olympijští medailisté. Ti nám pomáhají dětské sportovní sny také plnit - podívejte se, jak vzal na trénink dvě mladé atletky třeba Pavel Maslák nebo jak zápasnice Adéla Hanzlíčková a judista David Půlkrábek rozváželi radost do dětských domovů. 

Česká olympijská nadace podporuje cestou finančních příspěvků i splněných přání všechny děti ve věku 6 až 18 let, které mají chuť sportovat, ale životní okolnosti a sociální a finanční situace jim tuhle touhu komplikují. Během 7 let fungování nadaci získaly podporu už téměř 3000 malých sportovců.

Adéla s Davidem rozváží radost

Rozvezli jsme dárky dětem do dětských domovů a rovnou si s nimi zasportovali!