Termín jsme vybírali na základě zpětné vazby od pořadatelů všech 90 závodů, abychom mohli udržet co největší počet lokalit, a věříme, že se nám to povedlo. Přesto není vždy možné trefit se do vhodného náhradního termínu u všech pořadatelů a ani u vás, běžců. Níže najdete v tuto chvíli aktuální seznam závodů, které pořadatel v novém termínu nebude moci zorganizovat nebo ještě čekáme na finální potvrzení. Pokud mezi nimi svůj závod nevidíte, znamená to, že se nic nemění a my vás na nový termín automaticky přeregistrujeme. Aktuální seznam lokalit najdete i v Kartě závodů. Během tohoto týdne zašleme každému z vás také email, jak je to se závodem ve vaší zaregistrované lokalitě.


Pokud jste mezi těmi, kterým byl závod bohužel zrušen, můžete si vybrat náhradní lokalitu nebo požádat o vrácení startovného. Přestože je podle pravidel startovné nevratné, mrzí nás tato situace stejně jako vás a nechceme nikoho připravit o zážitek i částku za startovné. Podrobnosti vám zašleme emailem.


Pokud už teď víte, že máte na 16. září jiné plány, můžete darovat startovné někomu z vašeho okolí, ať si užijí radost z pohybu místo vás. I v tomto případě vám podrobnosti zašleme do emailu.


Přeregistrovat vaše startovné či zažádat o jeho vrácení (pouze v případě zrušeného závodu) bude možné do 15. května. Po tomto datu už nebude žádná změna provedena.


Těšíme se, že se v září potkáme v hojném počtu na startu, společně se pořádně olympijsky proběhneme a posílíme tak i naši přirozenou imunitu, která zatočí s každým virem. Přesto zůstáváme i nadále opatrní a v září budeme připraveni reagovat na aktuální situaci.


ZRUŠENÉ ZÁVODY
Heršpice - Jalový Dvůr
Holubov
Mladá Boleslav
Ledenice
Praha - Radotín
Vratislavice nad Nisou
Havířov