Chcete, aby se vaši malí rošťáci vyběhali na čerstvém vzduchu? Přihlaste je na dětské závody T-Mobile Olympijského běhu. Startovné mají zdarma! Na památku navíc dostanou medaili a ještě pamětní diplom.

REGISTRACE PROBÍHAJÍ ZDE

ZLATÝ T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

Na všech třech zlatých T-Mobile Olympijských bězích v Praze - Stromovce, Brně a Ostravě se konají i dětské závody. Vyrazit si zaběhnout pro dobrou věc tak můžete s celou rodinkou. A co je ještě lepší zpráva? Startovné zde mají děti do 15 let zdarma. Registrace nebudou možné na místě, proto své malé závodníky přihlaste do 11. června v sekci Závody. U konkrétního závodu pak najdete registrace i na dětské tratě 500 metrů či 1 km. Kromě závodu bude pro děti připraven startovní balíček se startovním číslem a čipem, tyčinkou Corny Milk, vodou Bonaqua a každý malý závodník dostane i účastnický diplom a medaili. Pro všechny malé závodníky máme na zlatých závodech zdarma dětská funkční trička Alpine Pro. K dispozici jsou v omezených velikostech k vybrání na místě v den závodu. Čím dříve se dostavíte na závod, tím větší šanci máte, že právě na vašeho malého závodníka se dostane ta správná velikost. Děti mohou využít servisu stejně jako dospělí závodníci. Připravena pro ně bude převlékárna a úschovna věcí, mobilní toalety a mycí žlaby. Čas dětem změří oficiální časomíra. O zábavu bude postaráno po celý den v rámci doprovodného programu. Na vítěze čekají hodnotné ceny. Připravena bude pro případ i zdravotní služba. Na místě se na vás budou těšit olympionici a další známí sportovci, můžete je tak požádat o podpis nebo si s nimi udělat fotku :)

T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

I na ostatních závodech T-Mobile Olympijského běhu se konají dětské závody, ale to jen v některých případech. Zda lokální pořadatel chystá i dětské závody, se dozvíte kliknutím na konkrétní závod ZDE. Po otevření stránky daného závodu zjistíte více podrobností o závodech včetně dětských kategorií, časového programu či tras závodů. Startovné zde mají děti do 15 let zdarma. Registrace nebudou možné na místě, proto své malé závodníky přihlaste nejpozději do 11. června. Pro více informací směřujte dotazy přímo na lokálního pořadatele. Abychom vyslyšeli přání mnoha rodičů, přichystali jsme trička pro malé závodníky i na ostatních závodech. Pokud svým dětem chcete udělat radost památečním tričkem s olympijskými kruhy, můžete jim ho moci koupit v rámci e-shopu u našeho partnera Mall.cz ZDE.