T-Mobile Olympijský běh
  • Ročník: 2019
  • Typ závodu: Závod
  • Datum startu: 19. 6. 2019
  • Adresa: Liberec

Trať 6 km

HLAVNÍ ZÁVOD - 6 KM - muži
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
12001GebhartMichal1977muž0:25:22
22031KřenekTomáš1983muž0:26:56
32028LorenzLuboš1982muž0:26:59
42003KordinaZdeněk1949muž0:27:34
52009ŠkarohlídMarcel1972muž0:27:44
62021VondroušJakub2006muž0:29:49
72012StránskýMartin1994muž0:30:05
82013ŠubrtVojtěch1987muž0:33:52
92007MinsterTomáš1976muž0:34:32
102025PospíšilRadek1972muž0:38:48
HLAVNÍ ZÁVOD - 6 KM - ženy
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
12029AndrlováBarbora2003žena0:27:52
22004KrutskáKateřina1976žena0:28:22
32008NetolickáMartina1982žena0:28:28
42015ZhoufováLenka1981žena0:30:20
52010ŠkarohlídováLucie1982žena0:30:36
62014SvrčkováHana1978žena0:32:16
72019PetranyiovaGabriela1967žena0:36:04
82011StránskáPetra1965žena0:37:15
92016PospíšilováVendula1976žena0:38:48
102024KracíkováJitka1974žena0:39:06
112023JežkováErika1976žena0:39:06
122006MachováJana1974žena0:41:03
132022VondroušováLudmila1972žena0:42:01

Trať 3 km

LIDOVÝ BĚH - 3 KM - muži
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
110PodrazilLukášmuž197813:59,6
23BulířTomášmuž197914:10,9
321KotekPetrmuž198017:11,8
LIDOVÝ BĚH - 3 KM - ženy
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
18HakenováJanažena198015:07,1
29MaršíkováŠtěpánkažena198917:21,5
36BušováTerezažena200617:48,7
41Al-DhaiefLuciežena197518:02,0
518HanouskováMonikažena199118:14,6
616VeseláZuzanažena198119:05,7
74BulířováHelenažena197320:43,6
820PokornáBlankažena196120:53,5
911PoloprutskáJiřinažena197521:06,3
105BušováJanažena197821:42,9
1113SuchardováJitkažena197721:54,0
1214SvobodováKateřinažena197922:51,5
132BannertováZuzanažena197922:53,9
1415UrbanováDominikažena199122:57,0

Děti

KATEGORIE STARŠÍ ŽACTVO = ročník 2004 - 2005 = 1500 m
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
193OmorodionSam Ojo2004muž7:13,4
24FilipHaken2004muž9:22,7
KATEGORIE MLADŠÍ žáci = ročník 2006 - 2007 = 1500 m
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
190NovotnýVáclav2006muž7:06,0
213ŠkarohlídMarek2007muž8:27,5
375ŠťastnýRadek2007muž8:28,3
491MühlfeitMatěj2006muž8:52,5
KATEGORIE MLADŠÍ žákyně = ročník 2006 - 2007 = 1500 m
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
176ŠeflováAdéla2007žena7:06,6
217ŠlamborováLucie2007žena7:36,5
384ŠírováTereza2007žena7:39,2
492KašparováJustýna2008žena7:42,0
588ChaloupkováVeronika2006žena9:21,2
672UbryKateřina2006žena9:30,7
KATEGORIE NEJMLADŠÍ žáci = ročník 2008 - 2009 = 800 m
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
125VeselýSebastian2009muž3:10,0
213ŠkarohlídVítek Marcel2009muž3:12,1
31Al-DhaiefDominik2009muž3:28,4
KATEGORIE NEJMLADŠÍ žákyně = ročník 2008 - 2009 = 800 m
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
178ŠeflováMagdalena2009žena3:18,8
289VlčkováVeronika2008žena3:22,2
334LandováFrantiška2009žena3:25,8
479ZemanováKamila2009žena3:32,2
583PinkasováMichaela2009žena3:32,7
KATEGORIE DĚTI 1.-3.TŘÍDA chlapci = ročník 2010 - 2012 = 400 m
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
147SůraAntonín2010muž1:18,7
216ŠlamborMartin2010muž1:24,7
385ŠilberskýJan2010muž1:25,7
46KodetMichal2012muž1:28,1
541SchveigerVítek2012muž1:35,1
614ŠkarohlídOndřej Martin2012muž1:39,6
748SůraAdam2012muž1:41,5
844HanušRichard2012muž1:43,0
974KotekJaromír2012muž1:44,2
1028PospíšilLadislav2012muž1:44,6
1127ZhoufVojta2011muž1:46,0
1287HnykVincent2012muž1:57,1
KATEGORIE DĚTI 1.-3.TŘÍDA dívky = ročník 2010 - 2012 = 400 m
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
142SchveigerováŠárka2010žena1:27,5
27MaršíkováŠtěpánka Lili2011žena1:32,3
335BaierováJana2010žena1:42,4
410ObajdinovaLiliana2012žena1:46,7
523VeseláStella2012žena1:52,6
629PospíšilováAndrea2010žena2:00,6
T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH - LIBEREC 19.6.2019
KATEGORIE PŘEŠKOLÁCI = ročník 2013 a mladší = 150 m
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
151ČernýJan2013muž0:40,5
281ŠeflMatěj2013muž0:43,1
326ZhoufFilip2013muž0:44,9
473KotekMiroslav2013muž0:46,9
549ZemanAlbert2013muž0:49,5
652ZákouckýJan2014muž0:49,9
711PodrazilLukáš2015muž0:55,6
886KotekVítězslav2014muž1:51,5
3DvorakVojtech2014mužDNS
22UhlířJan2017mužDNS
muž
KATEGORIE PŘEŠKOLAČKY = ročník 2013 a mladší = 150 m
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
150ČernáLucie2013žena0:41,1
221ŠtofčíkováBarbora2015žena0:52,0
346OpletalováLucie2014žena0:53,6
433LorenzSofie2014žena0:56,0
519ŠtekrováAnežka2015žena1:12,0
624VeseláValentýna2015žena1:46,2
18ŠtekrováAmalie2016ženaDNF
5HroudováAdéla2014ženaDNS
37KoudelkováNela2013ženaDNS
40MichálkováTereza2013ženaDNS