T-Mobile Olympijský běh
  • Ročník: 2019
  • Typ závodu: Závod
  • Datum startu: 19. 6. 2019
  • Adresa: na Autodromu Most

ženy 4,2 km

PořadíJménoKlubTraťKategorieStartovní čísloCílový časAbs
1.Grossmanová GabrielaStíhačka Gába4kmŽeny201600:18:10.612.
2.Křístková KateřinaSTRAŠPYTLÍK4kmŽeny3600:18:29.813.
3.Rusičová AndreaJan4kmŽeny11000:18:47.016.
4.Vachtlova LenkaLeny4kmŽeny7700:19:04.119.
5.Procházková MartinaProchajda4kmŽeny5700:19:07.020.
6.Denková KristýnaKiki4kmŽeny1300:19:07.221.
7.Zlatová AdélaAdéla4kmŽeny10500:19:07.322.
8.Šindelářová LucieLucie4kmŽeny6400:19:21.024.
9.Denková MirkaMiri4kmŽeny1400:19:44.826.
10.Šímová KarolínaKarolína4kmŽeny6300:21:13.231.
11.Malinová Adrianaradost_z_behani4kmŽeny4700:21:28.932.
12.Trollerová EvaEvča4kmŽeny7500:21:29.833.
13.Brandtová DenisaDenisa4kmŽeny900:21:56.536.
14.Dvořáková RosemarieRozinka4kmŽeny1800:21:57.038.
15.Maternova EliskaElda4kmŽeny4900:22:29.543.
16.Trollerová MichaelaMiška4kmŽeny7600:22:54.446.
17.Josefusová JitkaJitule4kmŽeny2600:23:04.047.
18.Kvapilová MichaelaMichaela4kmŽeny4000:23:27.149.
19.Turfandovová BarborkaBarborka4kmŽeny8300:23:51.851.
20.Oravcová MilušeBěhna4kmŽeny5100:23:56.052.
21.Sobotková MarieMarie4kmŽeny11700:24:04.953.
22.Liebigová RadkaRadka4kmŽeny4500:24:10.654.
23.Lejsková MarcelaMakrela4kmŽeny4400:24:19.055.
24.Adamová MartinaMartina4kmŽeny500:24:19.756.
25.Burešová PavlínaPavlína4kmŽeny9100:24:39.557.
26.Caniniová EvaEva4kmŽeny1000:24:50.558.
27.Čihulová JanaČihu4kmŽeny1200:24:58.459.
28.Chlumecká JanaJana4kmŽeny8100:25:06.460.
29.Kohoutová JaroslavaJaroslava4kmŽeny3300:25:21.961.
30.Becková MartinaEmma4kmŽeny600:25:23.962.
31.Maternova DanaDanca4kmŽeny4800:25:29.063.
32.Vítková ŠtěpánkaŠtěpánka4kmŽeny9800:25:34.565.
33.Roudová DanaDana4kmŽeny9700:25:40.766.
34.Danihelková LenkaLenka4kmŽeny200800:25:49.267.
35.Dvořáková VeronikaDvořka4kmŽeny1900:25:58.871.
36.Šroufková LenkaLenka4kmŽeny6700:26:30.474.
37.Štosková MartinaMartina4kmŽeny11100:26:40.076.
38.Šolarová AnnaKantýna4kmŽeny6600:26:42.977.
39.Svobodová JaroslavaJaroslava4kmŽeny10000:26:43.278.
40.Doulová SvětlanaSvětlana4kmŽeny12100:27:02.780.
41.Krásenská IlonaIlona4kmŽeny3500:27:04.181.
42.Procházková BarboraBarča4kmŽeny5600:27:07.582.
43.Brabcová KateřinaMakléřka Katka4kmŽeny800:27:30.685.
44.Škopková PetraPetra4kmŽeny12400:27:42.786.
45.Stillerová AndreaAndrea4kmŽeny8400:27:50.787.
46.Filipová KateřinaKateřina4kmŽeny8000:28:07.089.
47.Stillerová TerezaTerezka4kmŽeny7100:28:13.791.
48.Pánovová PavlínaPavlína4kmŽeny10200:28:20.092.
49.Halmiová EvaEva4kmŽeny2100:28:28.993.
50.Prchalová IvaIva4kmŽeny5500:28:30.294.
51.Šrůmová JanaSisi4kmŽeny6800:28:36.895.
52.Straussová JaroslavaJaru4kmŽeny7300:28:57.896.
53.Nováková ZuzanaZuzana4kmŽeny12300:29:21.597.
54.Hejlova MagdalenaMagda4kmŽeny2200:29:36.298.
55.Baráková MartinaMartina4kmŽeny9000:29:40.699.
56.Kabeláková ZuzanaZuzana4kmŽeny2800:29:58.8100.
57.Sapoušková LenkaLenka4kmŽeny6000:29:58.9101.
58.Dohnalová LenkaLenka4kmŽeny1500:30:23.8103.
59.Brzobohatá DanušeDanuše4kmŽeny8200:31:09.0104.
60.Dvořáková EditaElina4kmŽeny1700:31:27.7105.
61.Vašková JaroslavaJaroslava4kmŽeny8800:32:08.7106.
62.Rambousková EvaEva4kmŽeny11300:36:09.1110.
63.Sýkorová PetraPeťula4kmŽeny7400:37:14.2112.

muži 4,2 km

PořadíJménoKlubTraťKategorieStartovní čísloCílový časAbs
1.Ihnačinec JakubJakub4kmMuži11200:14:20.71.
2.Sedlár DanielDaniel4kmMuži11800:14:31.52.
3.Kyenge DanBesouro4kmMuži4100:15:38.23.
4.Vorel DanielZdeněk4kmMuži9600:16:18.44.
5.Urban ZdenekZdenek4kmMuži8700:16:51.95.
6.Imr MartinMartin4kmMuži2400:16:52.96.
7.Kostlán MartinMartin4kmMuži9900:17:29.47.
8.Kučera JiříLaňka4kmMuži3800:17:33.18.
9.Adámek MilanVozembouch54kmMuži400:17:35.99.
10.Polián RadekRadek4kmMuži12000:17:43.910.
11.Nosek JakubKesi4kmMuži5000:17:48.811.
12.Zlata JiříJiří4kmMuži10400:18:34.614.
13.Fousek RadekRadek4kmMuži11900:18:45.515.
14.Švarcbach DušanDušan4kmMuži8900:18:53.817.
15.Kubíska MiroslavMiroslav4kmMuži3700:18:55.618.
16.Pikart FrantišekPiky4kmMuži5200:19:11.123.
17.Cichý MiroslavMiCi4kmMuži1100:19:32.325.
18.Klán LukášLukáš4kmMuži3100:20:05.727.
19.Bělohlávek PavelPavel4kmMuži10100:20:38.428.
20.ŠÍMA RADEKRADEK4kmMuži6200:21:05.229.
21.Šíma JiříJiří4kmMuži6100:21:10.130.
22.Vodička TomášVenom4kmMuži7800:21:39.434.
23.Saladiak TomášSalda4kmMuži5900:21:55.535.
24.Sokol MartinSokolík4kmMuži6500:21:56.937.
25.Zázvorka MartinFRBUL4kmMuži7900:21:58.839.
26.Svašek PetrPetr4kmMuži12200:22:00.740.
27.Pomahač VáclavPome4kmMuži5400:22:01.741.
28.Dušek PavelUsain4kmMuži1600:22:15.242.
29.Matoušek MilanMilan4kmMuži11600:22:31.244.
30.Rudl PetrPetr4kmMuži11400:22:31.745.
31.Vrbka JiříJiří4kmMuži11500:23:19.448.
32.Maleček MiloslavMalda4kmMuži4600:23:51.250.
33.Bureš PetrPetr4kmMuži9200:25:33.264.
34.Kurka MarcelMáca4kmMuži3900:25:51.268.
35.Tomanec AlešAleš4kmMuži10900:25:51.669.
36.Klíma MojmírMojek4kmMuži3200:25:55.270.
37.Martinus VojtechVojtech4kmMuži9300:26:00.172.
38.Hrabák JosefJosef4kmMuži10300:26:26.473.
39.Kliner MartinMartin4kmMuži10600:26:37.975.
40.Smeták VáclavJan4kmMuži2300:26:55.179.
41.Keller JaroslavJara0094kmMuži2900:27:07.683.
42.Potměšil LukášLukáš4kmMuži9500:27:11.184.
43.Stiller PavelPaľko4kmMuži7000:27:54.188.
44.Pluhař LubošLuboš Pluhař4kmMuži5300:28:08.790.
45.Kabelák PavelPLÝŠA4kmMuži2700:29:58.9102.
46.Štolfa LadislavHana4kmMuži3400:32:32.6107.
47.Pystařík PetrJanča_034kmMuži7200:32:33.6108.
48.Lála JanZdravík4kmMuži4200:33:16.6109.
49.Moutvička OndřejOndřej4kmMuži10800:36:09.3111.
50.Drož JiříJiří4kmMuži100:53:37.0113.

ženy 8,4 km

PořadíJménoKlubTraťKategorieStartovní čísloCílový časAbs
1.Civínová AdélaAdéla8kmŽeny - 2 kola210000:32:17.17.
2.Fílová JanaJaninka8kmŽeny - 2 kola201200:35:46.215.
3.Ernestová MiroslavaMiroslava8kmŽeny - 2 kola207900:36:28.219.
4.Vítková ZuzanaŽužu8kmŽeny - 2 kola207200:38:13.123.
5.Sedlárová MichaelaMichaela8kmŽeny - 2 kola209900:40:17.931.
6.Burkhardtová MarieMarie8kmŽeny - 2 kola209400:40:35.937.
7.Koskubová KláraBěhna8kmŽeny - 2 kola203400:41:12.541.
8.Formanová NikolaNika8kmŽeny - 2 kola201400:42:04.047.
9.Škaloudová VeronikaVeru8kmŽeny - 2 kola205800:42:35.749.
10.Jakubašeková KateřinaKatka8kmŽeny - 2 kola202800:43:58.152.
11.Minaříková MichaelaMichaela8kmŽeny - 2 kola203900:44:02.053.
12.Šlajerová HelenaHelena8kmŽeny - 2 kola209800:45:05.157.
13.Růžičková ZuzanaZuzana8kmŽeny - 2 kola208900:45:57.058.
14.Krlínová MichaelaMichaela8kmŽeny - 2 kola210600:46:55.561.
15.Pánková JanaJana8kmŽeny - 2 kola208300:46:58.462.
16.Drexlerová Šárová MarkétaMarkéta8kmŽeny - 2 kola200900:48:51.167.
17.Baňková VeronikaBaňaska8kmŽeny - 2 kola200100:51:43.371.
18.Hošková JanaJana8kmŽeny - 2 kola202400:54:29.972.
19.Filipová VladimíraVladimíra8kmŽeny - 2 kola201100:55:21.173.
20.Pikalová KarolínaKarolína8kmŽeny - 2 kola207800:55:21.774.
21.Švecová KateřinaKiKina8kmŽeny - 2 kola206600:55:21.975.
22.Řeháčková VěraVěrka8kmŽeny - 2 kola205300:56:33.477.
23.Kolářská MartinaMarťa8kmŽeny - 2 kola203000:57:09.178.
24.Váňová IvetaIvet8kmŽeny - 2 kola207000:57:34.980.
25.Ostopenkova PetraKlaudie8kmŽeny - 2 kola204600:57:53.481.
26.Oláhová AlenaAlenka z planety Země8kmŽeny - 2 kola204201:00:19.782.
27.Pfefferová JanaFrfňa Janča8kmŽeny - 2 kola205001:00:19.883.
28.Štolfová JanaJanča8kmŽeny - 2 kola207501:02:24.785.
Švecová KarolínaKája8kmŽeny - 2 kola2065DNF
Bennová PetraBenča8kmŽeny - 2 kola2003DNS

muži 8,4 km

PořadíJménoKlubTraťKategorieStartovní čísloCílový časAbs
1.Filingr AlešAleš8kmMuži - 2 kola201000:27:34.91.
2.Ottenschläger OtoOto8kmMuži - 2 kola209200:28:29.32.
3.Unger JosefJosef8kmMuži - 2 kola206800:29:53.13.
4.Česal MartinMartin8kmMuži - 2 kola209600:30:18.64.
5.Hollick PetrPetr8kmMuži - 2 kola202200:32:06.25.
6.Unger MiroslavMiroslav8kmMuži - 2 kola206900:32:16.16.
7.Růžička MartinMartin8kmMuži - 2 kola209000:32:30.18.
8.Canini MarekMarek8kmMuži - 2 kola200600:33:41.59.
9.Jahoda ZdeněkZaříkávač jeden8kmMuži - 2 kola202600:34:12.110.
10.Horák RadekRadek8kmMuži - 2 kola202300:34:44.411.
11.Průša DominikZunny8kmMuži - 2 kola205200:35:09.412.
12.Pyskatý JanJan8kmMuži - 2 kola208700:35:35.113.
13.Maňák LubošLuboš8kmMuži - 2 kola203800:35:42.714.
14.Pelc JaroslavJaroslav8kmMuži - 2 kola204900:35:47.316.
15.Sapoušek MiroslavMiroslav8kmMuži - 2 kola205700:35:57.717.
16.Štolfa LadislavLadislav8kmMuži - 2 kola206200:35:58.118.
17.Bělohlávek PavelPavel8kmMuži - 2 kola209300:36:38.320.
18.Kotěšovec VáclavVáclav8kmMuži - 2 kola210500:36:38.521.
19.Hojdar JosefChoze788kmMuži - 2 kola202100:37:11.222.
20.Kritzbach JanJan8kmMuži - 2 kola208200:39:12.124.
21.Machuta PetrPetr8kmMuži - 2 kola209100:39:20.125.
22.Pataky MarekMarek8kmMuži - 2 kola204800:39:27.926.
23.Olšer TomášTomasso8kmMuži - 2 kola204300:39:43.527.
24.Hakl AlbínAlbi8kmMuži - 2 kola201700:39:57.528.
25.Vitovsky PetrCukrar8kmMuži - 2 kola207300:40:00.829.
26.Kamenský PeterPeter8kmMuži - 2 kola209700:40:10.530.
27.Jindra MarekMarek8kmMuži - 2 kola208100:40:19.132.
28.Brzek DanielDaniel8kmMuži - 2 kola200400:40:20.533.
29.Beck PavelBecky8kmMuži - 2 kola200200:40:21.434.
30.Hlaváček JirkaKINGÁČ8kmMuži - 2 kola202000:40:35.535.
31.Kostal JiriJiri8kmMuži - 2 kola203500:40:35.536.
32.Jakubašek TiborTibor8kmMuži - 2 kola202700:40:43.138.
33.Šroufek JaroslavŠroufi8kmMuži - 2 kola205900:40:46.139.
34.Tvrzník JanJan8kmMuži - 2 kola206700:40:47.440.
35.Koskuba RadekKosťa8kmMuži - 2 kola203300:41:13.342.
36.Šrůma VojtěchVojtěch8kmMuži - 2 kola206000:41:45.943.
37.Koller MilanMilan8kmMuži - 2 kola210100:41:58.344.
38.Nový Pavelpava8kmMuži - 2 kola204100:42:00.245.
39.Polanský PetrP.T. 948kmMuži - 2 kola205100:42:01.146.
40.Orság JosefJosef8kmMuži - 2 kola204500:42:24.048.
41.Baran FrantišekFrantišek8kmMuži - 2 kola208000:43:08.550.
42.Kunák MarekKuny8kmMuži - 2 kola203700:43:42.651.
43.Šámal VávlavVávlav8kmMuži - 2 kola210300:44:41.454.
44.Švec JiříŠvícko8kmMuži - 2 kola206300:45:00.655.
45.Kindl KarelKarel8kmMuži - 2 kola209500:45:04.356.
46.Gál PavelPagalík8kmMuži - 2 kola201500:46:14.059.
47.Kolářský VladimírKolajda8kmMuži - 2 kola203100:46:52.760.
48.Hajas PavelPavel8kmMuži - 2 kola208600:47:04.063.
49.Pochman TomášTomáš8kmMuži - 2 kola208500:47:05.664.
50.Rollinger DavidDavid8kmMuži - 2 kola208400:47:10.365.
51.Ondrášek TomášTomáš8kmMuži - 2 kola204400:47:50.866.
52.Hendrych JiříJerry Lee8kmMuži - 2 kola201900:49:04.768.
53.Čech MartinPupik8kmMuži - 2 kola200700:49:54.369.
54.Canini JiříJiří8kmMuži - 2 kola200500:51:10.670.
55.Švec MichalŠvícko8kmMuži - 2 kola206400:55:22.076.
56.Šajner ZdeněkŠajny8kmMuži - 2 kola205600:57:10.179.
57.Veruněk PatrikPatrik8kmMuži - 2 kola210201:01:56.884.
58.Jiskra MarekAsfalťák8kmMuži - 2 kola202901:02:24.886.