T-Mobile Olympijský běh
  • Ročník: 2019
  • Typ závodu: Závod
  • Datum startu: 19. 6. 2019
  • Adresa: Nádražní 282, Valašské Klobouky

Dětské závody

100 m chlapci
pořadíKodStartovní čísloJménoPříjmeníPohlavíRok narození
1.D45JanVaculíkmuž2014
2.D46MichalVaculíkmuž2014
3.D64MatyášChuchmamuž2014
4.D66MichaelMazalmuž2014
5.D82SebastianŠvachmuž2014
6.D1PetrČechmuž2015
7.D42JakubTalčíkmuž2015
8.D11JakubJanecekmuž2014
9.D32MiroslavPavelkamuž2015
DNFD65LukášBarcuchmuž2015
100 m dívky
1.D53SabinaFuskovažena2014
2.D51AliceZvonkovážena2014
3.D34KristýnaPetrůjovážena2014
3.D80ŠárkaOvesnážena2014
5.D47EliškaVaculíkovážena2015
6.D79MonikaOvesnážena2016
7.D20GaiaMackovážena2016
8.D81NikolŠvachovážena2016
9.D83TheaKnotkovážena2017
10.D2SáraChromekovážena2016
11.D52GrétaZvonkovážena2017
DNFD21GaiaMackovážena2016
DNFD36DorotaPovalačovážena2014
DNFD61NinaZvonkovážena2015
ML. Chlapci
pořadíKodStartovní čísloJménoPříjmeníPohlavíRok narození
1.D40JanŠvirákmuž200702:54,7
2.D15VáclavKocourekmuž200802:55,3
3.D88DominikMíčamuž200903:00,8
4.D31DavidOvesnýmuž2008
5.D3RobinCuřínmuž2008
6.D28LukášObadalmuž2007
7.D62VojtěchŘehákmuž2008
8.D37MichalStaníkmuž2007
DNFD27AntonínObadalmuž2009DNF
DNFD67MarekVaculíkmuž2009DNF
DNFD68ErikBelákmuž2009DNF
ML. dívky
1.D9JulieDohnalovážena200703:09,9
2.D39AnnaŠtěpánkovážena200903:16,4
DNFD10JulieDohnalovážena2007DNF
DNFD12KarolínaJanošovážena2008DNF
pořadíKodStartovní čísloJménoPříjmeníPohlavíRok narození
1.D41ŠimonŠvirákmuž200403:03,6
2.D13MarekKamenčákmuž200603:09,2
3.D29TomášObadalmuž200603:18,9
4.D5DavidDivošmuž200605:02,2
DNFD7MartinDohnalmuž2005DNF
DNFD8MartinDohnalmuž2005DNF
DNFD49MichalVaškomuž2006DNF
DNFD50PetrVlčekmuž2005DNF
DNFD54MarekPoláchmuž2005DNF
ST. Dívky
1.D48KarolínaVaňkovážena200603:18,7
2.D24LucieMikulčíkovážena200603:33,1
3.D56KláraLysáčkovážena200503:39,4
4.D4ViktorieCuřínovážena200603:41,7
DNFD22TerezaMartinkovážena2004DNF
400 m chlapci
pořadíKodStartovní čísloJménoPříjmeníPohlavíRok narození
1.D14MartinKocourekmuž201001:23,3
2.D63DanielChuchmamuž201001:29,8
3.D87JanJaníkmuž201001:33,4
4.D18SebastiánMackamuž2011
5.D27AntonínObadalmuž2009
6.D16MatyášMackamuž2013
7.D85JosefJaníkmuž2012
8.D86TobiášJaníkmuž2012
9.D26MatějNikomuž2013
10.D84MatějMichalecmuž2012
DNFD17MatyášMackamuž2013DNF
DNFD19SebastiánMackamuž2011DNF
DNFD33PavelPetrujmuž2012DNF
DNFD44ViktorUnarmuž2011DNF
DNFD43LukášTomanecmuž2012DNF
400 m dívky
1.D58KatkaMoravčíkovážena201101:38,5
2.D57BětkaMoravčíkovážena201101:39,8
3.D25ZuzanaMikulčíkovážena201101:41,6
4.D35VeronikaPetrujovažena2010
5.D30AndreaOtavovážena2010
5.D55AdélaPsotovážena2011
6.D23KateřinaMikulčíkovážena2011
8.D38AdélaŠtěpánkovážena2012
9.D6AnetaDivošovážena2010
10.D59RozárkaMoravčíkovážena2012
DNFD34KristýnaPetrůjovážena2013DNF
DNFD60NikolZvonkovážena2012DNF

dospělí 5 km do 40 let

pořadíKódStartovní čísloJménoPříjmeníPohlavíRok narozenícílový čas
1.A33MichalVaculíkmuž198220:22
2.A55PřemekTrčkamuž200224:24
3.A48ŠerýKarelmuž198725:11
4.A2TomášChromekmuž199227:03
5.A50MarekKamenčákmuž200627:17
6.A52MartinBělaškamuž199327:38
7.A47MarekRumanmuž200028:56
8.A12RadimJakůbekmuž199329:14
9.A51JosefBožíkmuž198530:18
10.A10LukášSoukupmuž198740:04
DNFA34MichalVaškomuž2006DNF
1.A42DominikaBaklíkovážena198726:59
2.A17MartinaMikulínovážena198928:01
3.A29HanaSlováčkovážena199728:22
4.A1EliškaČechovážena198428:58
5.A20JanaOtavovážena198529:20
6.A25LenkaPtáčkovážena198529:33
7.A8JanaFuskovážena198530:46
8.A40LucieJarošovážena198831:03
9.A6JulieDohnalovážena200731:05
10.A31AnnaŠtěpánkovážena200931:24
11.A46JanaŠerážena198731:33
12.A56VeronikaOvesnážena200031:45
13.A24EvaPoláchovážena198032:20
14.A37LenkaZádilskážena198532:22
15.A21RenataPavelkovážena199032:23
16.A9KristýnaHlavičkovážena199032:35
17.A3LucieČurečkovážena198732:39
18.A32MichaelaTomečkovážena199935:02
19.A13LucieJankůžena199335:35
20.A57PetraPtáčkovážena198535:49
21.A30SimonaStaníkovážena197836:48
22.A45TerezaIndrovážena198836:56
23.A11VladimíraHrnčířovážena199240:05
24.A18VeronikaMuchovážena199040:06
25.A58NikolaŠerážena200340:53
26.A59TerezaŠerážena200440:54
27.A43ViktorieChovancovážena199842:57
28.A38EvaŽmolíkovážena198942:58
DNFA4VeronikaCuřínovážena1980DNF
DNFA7PavlaDrgovážena1983DNF
DNFA23MonikaPinkovážena1992DNF
DNFA35AdélaVeselážena2004DNF
DNFA54LucieTrnavskážena1989DNF

dospělí 5 km nad 40 let

pořadíKodStartovní čísloJménoPříjmeníPohlavíRok narozenícílový čas
1.A36PetrVeselýmuž197126:56
DNFA28MichalŠebákmuž1977DNF
1.A19MarieObadalovážena197231:27
2.A27JarmilaRožníkovážena197231:43
3.A15MarieKubíkovážena196632:49
4.A14JanaJuříkovážena197032:57
5.A49LadislavaŘepovažena197533:45
6.A22MariePechovážena195934:57
7.A53EliškaOlšákovážena196835:00
8.A39EvaFialovážena197235:01
9.A16PetraMikulčíkovážena197635:47
10.A44MarcelaŠmotkovážena197336:20
11.A41AlenaJarošovážena196537:26
DNFA26LudmilaRösnerovážena1960DNF

dospělí 10 km do 40 let

pořadíKodStartovní čísloJménoPříjmeníPohlavíRok narozenícílový čas
1.B2013MilanZvonekmuž198436:34
2.B2018JiříKalousekmuž198138:31
3.B2034JiříMarekmuž198340:32
4.B2005RomanJankumuž198642:29
5.B2008MichalŠuchmamuž198643:19
6.B2025JanZvonekmuž199243:32
7.B2028DavidBartoškamuž199445:04
8.B2030MichalVaculíkmuž198049:10
9.B2035JosefBalouchmuž198649:22
10.B2014RadimZvonekmuž198652:36
11.B2037TomášSurovecmuž199054:46
12.B2006RadimOlajošmuž198956:25
13.B2017FrantišekBerčíkmuž198963:36
DNFB2012MichalVaškomuž2006DNF
1.B2015SilvieZvonkovážena198544:09
2.B2001HelenaChromekovážena198644:23
3.B2026VendulaMachučovážena199445:12
4.B2024MiroslavaZichovážena198146:10
5.B2029ZdeňkaBednářovážena198847:26
6.B2031LenkaVaculíkovážena198251:33
7.B2019ZuzanaOvesnážena198663:37
DNFB2011DenisaTučníkovážena1994DNF
DNFB2020AnettaZichovážena1992DNF
DNFB2022PetraŠimoníkovážena1994DNF
DNFB2038MonikaMaňákovážena1983DNF

dospělí 10 km nad 40 let

pořadíKodStartovní čísloJménoPříjmeníPohlavíRok narozenícílový čas
1.B5JiříDohnalmuž197639:58
2.B2033JaroslavKrpenskýmuž197543:46
3.B2027MirdaMachučamuž196944:46
4.B2023PavelFojtůmuž196946:49
5.B2002JaroslavČtvrtlíkmuž197248:17
6.B2010JosefTomanecmuž197348:50
7.B2009JanŠvehlíkmuž196753:37
DNFB2007LiborRožníkmuž1971DNF
1.B2016IlonaKarlikovažena197149:21
2.B2032RadkaKrpenskážena197949:56
3.B2036RadanaBelákovážena197853:36
4.B2003StaňkaFojtikovažena197754:48
5.B2021VěraLysáčkovážena197656:44
DNFB2004PetraHolznerovážena1972DNF