T-Mobile Olympijský běh
  • Ročník: 2019
  • Typ závodu: Závod
  • Datum startu: 19. 06. 2019
  • Adresa: fotbalové hřiště TJ Sokol Velké Přílepy

Děti 100 m

chlapci
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.Pohlaví
134VychodilMax2014muž
237KoudelkaLukáš2014muž
332HacmacAdam2014muž
415DrahotínskýDaniel2016muž
531VálekMatěj2015muž
635MotolaRichard2014muž
710SrbDominik2016muž
836MotolaMichal2016muž
dívky
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.Pohlaví
117RadějováEliška2014žena
227DrahotínskáKateřina2014žena
319RadějováEmma2015žena
433HacmacováEva2016žena

Děti 500 m

dívky
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
113PuchalovaKristina2008žena3:04:00
24KohoutováAdéla2007žena4:06:00
33HavlíčkováBarbora2004žena4:24:00
420KynclováAdriana2008žena4:26:00
568VelichováMia2010žena4:30:00
626MaťkováKristýna2009žena4:32:00
712VychodilováLaura2009žena4:45:00
816SmolíkováKatka2009žena4:45:00
922JanáčkováJoanna2009žena5:03:00
106KrátkáSofie2009žena5:07:00
1169JuklováAlžběta2008žena5:07:00
Chlapci
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
18PalinčákPeter2005muž3:19:00
225NěmecViktor2004muž3:30:00
318RadějRadek2007muž3:59:00
429VálekVojta2009muž3:59:00
57PalinčákJakub2007muž4:22:00
611VeselýJáchym2007muž

Děti 1 km

dívky
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
113PuchalovaKristina2008žena3:04:00
24KohoutováAdéla2007žena4:06:00
33HavlíčkováBarbora2004žena4:24:00
420KynclováAdriana2008žena4:26:00
568VelichováMia2010žena4:30:00
626MaťkováKristýna2009žena4:32:00
712VychodilováLaura2009žena4:45:00
816SmolíkováKatka2009žena4:45:00
922JanáčkováJoanna2009žena5:03:00
106KrátkáSofie2009žena5:07:00
1169JuklováAlžběta2008žena5:07:00
Chlapci
PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
18PalinčákPeter2005muž3:19:00
225NěmecViktor2004muž3:30:00
318RadějRadek2007muž3:59:00
429VálekVojta2009muž3:59:00
57PalinčákJakub2007muž4:22:00
611VeselýJáchym2007muž

Hlavní závod ženy

PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČasZtráta
131HacmacováJana1985žena23:53
218KoštovalováNaďa1971žena23:570:04:00
36JarabkováJana1974žena24:20:000:23:00
43EmingerováKateřina1990žena24:42:000:22:00
511LadmanováKamila1975žena25:04:000:22:00
625KovaříkováTereza1991žena25:08:000:04:00
78KoutováLenka1990žena25:15:000:07:00
82DrahotínskáIrena1979žena25:22:000:07:00
928Janáček-ProkopekGrazyna1977žena25:35:000:13:00
1033VelichováRadka1976žena26:00:000:25:00
1120BečkováLucie1975žena26:03:000:03:00
1236SýkorováDita1978žena29:29:003:26:00
1315VychodilováTereza1975žena29:34:000:05:00
141BotkováLinda1980žena29:50:000:16:00
1526MaťkováJitka1980žena30:08:000:18:00
1610KrólováHana1974žena30:51:000:43:00
1730NavrátilováPavla1987žena31:14:000:23:00
185HavlíčkováLada1974žena39:36:008:22:00
197KohoutováPetra1976žena39:36:000:00:00

Hlavní závod muži

PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČasZtráta
119SedláčekJaroslav2003muž18:02
235KrsičkaLukáš2003muž18:230:21:00
332JančiRostislav1982muž18:47:000:24:00
414SrbJindřich1985muž20:45:001:58:00
537RůžičkaMartin2002muž20:53:000:08:00
621RadějKarel1980muž21:42:000:49:00
722RadějRadek2007muž21:44:000:02:00
812PalinčákPeter2005muž22:15:000:31:00
913SlavíčekJan1988muž22:23:000:08:00
1017KoštovalOndřej2000muž22:54:000:31:00
1129VálekVojtěch2009muž22:56:000:02:00
1234KlicperaJan1978muž23:03:000:07:00
1324PolacekLukas1981muž23:10:000:07:00
1427MaťkoJakub2011muž24:51:001:41:00
159KrátkýAleš1972muž25:29:000:38:00
1623PoschlMichal1983muž27:24:001:55:00
174FečoJozef1973muž39:36:0012:12:00