Tratě

10 km
Dospělí - závod na 2 okruhy
5 km
Dospělí - závod na 1 okruh
500 m a 1 km
Závod pro děti do 15 let

Zadanému výrazu neodpovídá žádný závod

Informace pro účastníky

Obecné informace

Registrace na závody budou spuštěny v pondělí 3. 2. 2020!

Místo a čas

Prostranství před Průmyslovým palácem, Praha - Holešovice
Přesně v 18 hodin bude závod odstartován z éteru Českého rozhlasu

Startovní balíček

  1. 2. - 31. 3. 1. 4. - 12. 6.
Dospělý bez trička 400 Kč 500  Kč
Dospělý s tričkem 600 Kč 700Kč
Dětské bez trička 0 Kč 0 Kč
Dětské s tričkem 150 Kč 150 Kč
Ukončení registrace:
  • při platbě převodem 5. 6.
  • při platbě kartou 12. 6.
  • registrace na místě nebudou možné
Svým startovným přispíváte částkou 50 Kč na Českou olympijskou nadaci.
Praha - Stromovka:
  • Prvních 500 přihlášených dospělých do 31. 3. má registraci za 400 Kč vč. trička.
  • Prvních 200 přihlášených dětí má startovné vč. trička zdarma.
Zlaté závody v Brně a Ostravě:
  • Prvních 200 přihlášených do 31. 3. má registraci za 400 Kč vč. trička.
  • Prvních 100 přihlášených dětí má startovné vč.trička zdarma.

Další informace

DOPROVODNÝ PROGRAM NA ZLATÝCH ZÁVODECH Dětské závody na 500 m (5-9 let) a 1 km (10-15 let) jsou zdarma pro děti do 15 let (včetně ročníku 2003). Součástí startovního balíčku pro děti je bílé funkční tričko Alpine Pro. Velikost lze vybrat na místě. Počet dětských triček je omezený. Mapa trasy dětí na 0,5 km Mapa trasy dětí na 1 km

Kapacita závodu

neomezená

Program

14:00-15:30 Registrační stan Výdej startovních balíčků - dětské závody
15:45 Pódium Rozcvička Alpine Pro pro dětský závod
16:00 Startovní brána Start dětí na 500 m - (5-9 let)
16:15 Startovní brána Start dětí na 1 km - (10-15 let)
14:00-17:30 Registrační stan Výdej startovních balíčků na 5 a 10 km
16:30 - 16:45 Registrační stan Výdej olympionikem
17:00 Pódium Vyhlášení vítězů dětských závodů
17:15 Stan T-Mobile Autogramiáda a focení s olympioniky
17:30 Pódium Rozcvička Alpine Pro na závod na 5 a 10 km
18:00 Startovní brána Start trasy na 5 a 10 km prostřednictvím živého vysílání Radiožurnálu
18:45-19:15 Pódium Hudební vystoupení - zpěvák Ged Meloney se skupinou So fine
20:00 Pódium Vyhlášení vítězů na 5 a 10 km, tombola
20:30 Pódium Ukončení akce

Kontakt

Kontakt na lokálního pořadatele: olympijskybeh‌‌M‌‌olympic.cz

Vyznačení trasy