Důvodů proč si na 19. 6. 2019 nic neplánovat může být tolik kolik je běžců a sportovců – každý může mít ten svůj! Ptáte se proč se postavit na start právě  T-Mobile Olympijského běhu? Protože to je událost, která svou podstatou přesahuje obyčejný běžecký závod. Protože nejde o to vyhrát, ale zúčastnit se a užít si skvělou atmosféru. Protože každý běžec svou účastí udělá dobrou věc a podpoří Českou olympijskou nadaci. Protože je to oslava Olympijského dne, který se slaví po celém světě, a Vy můžete být jeho součástí. Protože to je šíření olympijských hodnot a myšlenek, které společně můžeme sdílet. Protože je jednoduše fajn oslavit Olympijský den pohybem! Staňte se součástí největší běžecké akce v České republice. Příští rok uplyne již 33 let od doby, kdy se Olympijský běh konal poprvé. I v nadcházejícím roce se můžete těšit na 3 zlaté závody (Praha, Brno a Ostrava) a samozřejmě desítky dalších závodů, které budou po celé České republice. Jednotlivé lokality budeme postupně zveřejňovat a Vy se na začátku února budete moci přihlásit tam, kde je Vám to nejbližší, ať už srdcem nebo místem.

Nově budete mít možnost si k registraci na dětský závod zakoupit i tričko pro Vašeho malého sportovce. Více informací naleznete v sekci Servis na závodech

Dárkový poukaz na startovné T-Mobile Olympijského běhu 2019 Udělejte vašim blízkým radost a kupte jim dárkový poukaz na startovné T-Mobile Olympijského běhu. Od 1. 12. 2018 bude spouštěn prodej a stačí vybrat dárkový poukaz, vyplnit vaše kontaktní údaje, zaplatit částku a dárek máte do pár minut v e-mailu. Stačí si ho pak jen vytisknout a darovat. Obdarovaná osoba se pomocí slevového kódu z dárkového poukazu zdarma zaregistruje od února 2019 na www.olympijskybeh.cz. Přípravy na nový ročník jsou v plném proudu a věříme, že se s Vámi uvidíme na startu!