Z výhry máme samozřejmě radost. Ta cena patří stejně jako nám také běžcům, kterým tímto děkujeme, že s námi každý rok tvoří skvělou komunitu,“ okomentovala Lucie Tvrdková. „Těšíme se, že i letos s námi během oslaví Olympijský den tisíce lidí z celé republiky.“ Registrace na letošní T-Mobile Olympijský běh odstartovaly 3. února a přihlášených je už přes 1600 běžců z řad dětí i dospělých. Akce je spojená s oslavou Olympijského dne a v České republice se koná již od roku 1987, kdy první ročník inicioval legendární běžec Emil Zátopek.

IMG_1609 „Jsem velmi hrdý, jaký fenomén se podařilo z T-Mobile Olympijského běhu vybudovat. Oproti začátkům v roce 2015 se počet běžců vyšplhal na sedminásobek. Věřím, že v roce letní olympiády nadchneme pro běhání ještě více lidí,“ říká Ladislav Báča, ředitel marketingové komunikace T-Mobile, který je dlouhodobě hlavním partnerem akce.
 
Běžci se kromě šestnácti nových lokalit mohou těšit také na několik novinek spojených se startovním balíčkem. „Sjednotili jsme barvu triček do bílé a díky spolupráci s novými partnery připravujeme pro běžce také zajímavé dárky a vzorky do startovního balíčku. Věříme, že je výsledek potěší,“ doplnila manažerka projektu Lucie Tvrdková.

Letos se běžci potkají na startu ve středu 17. června a společně vyběhnou v 18 hodin na 90 místech po celé republice. Až do konce března je možné zakoupit zvýhodněné startovné.