T-Mobile Olympijský běh
  • Ročník: 2017
  • Typ závodu: Bronzový závod
  • Datum startu: 21.6.
  • Adresa:

Dospělí - 5 KM

PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.PohlavíČas
180HavlásekPetr1984muž0:16:30
269TEPLÝOndřej1978muž0:16:31
378SovákLibor1967muž0:16:31
485KusákJan1973muž0:18:20
529BÖNISCHRadek1977muž0:18:21
649LUKEŠMarek1978muž0:18:33
760SLÁDEČEKDavid1978muž0:19:20
83HEŘMANPetra1982žena0:21:03
950LÍBALMartin1978muž0:21:07
1071TEPLÁJana1979žena0:21:13
1166KOBERADaniel1976muž0:21:20
1263DOBIÁŠOVÁJaroslava1973žena0:21:20
1364DOBIÁŠVít1972muž0:21:34
1444TÝČZbyněk1965muž0:21:35
1565LINCMilan1993muž0:22:11
1614TICHÝPetr1986muž0:22:23
171JOŠEKPřemysl1971muž0:22:31
1851JANOUŠKOVÁAndrea1974žena0:22:32
1972CHVÁTALVladimír1967muž0:22:35
2011MIKEŠPetr1969muž0:23:09
2182HruškaMartin1970muž0:23:12
2273VONEŠOVÁIveta1986žena0:23:12
2376NOVÁKOVÁBarbara1981žena0:23:24
2439KUMBERAJan1982muž0:24:08
2583HruškaDavid1977muž0:24:21
2662VOLDŘICHOVÁZuzana1988žena0:24:21
2761ZMEŠKALJakub1989muž0:24:28
2868BRZEŽKOVÁRadka1979žena0:24:31
2925VONDRÁŠKOVÁJitka1974žena0:25:04
3081VašinaJan1974muž0:25:04
3116KARNIŠTomáš1988muž0:25:19
3279KuříkováVáclava1979žena0:25:25
3334KRÁLOVÁKateřina1983žena0:25:29
3421FIEDLEROVÁKlára1989žena0:26:00
356FARONOVÁJitka1982žena0:26:23
3628HRUBÝJaroslav1964muž0:26:29
3767VOŽENÍLKOVÁRomana1970žena0:27:04
388KUSÁKOVÁMarkéta1975žena0:27:04
3936FICOVÁDagmar1989žena0:27:10
4059ŠTINDLJan1971muž0:27:17
415DEUTSCHMarcela1973žena0:27:18
4245PODLIPNÝJakub1996muž0:27:22
432PETROVÁGabriela1978žena0:27:23
4441BERNARDTomáš1981muž0:27:34
4510MIKEŠOVÁMarcela1970žena0:28:00
4612OLŠINOVÁLada1974žena0:28:00
477BURIANJan1975muž0:28:09
4887IndruchováPetra1981žena0:28:09
4942KOSTŘÍŽOVÁOlga1978žena0:28:15
504MIKELOVÁEva1963žena0:28:20
5135SHRBENÁMartina1976žena0:28:33
529KŘÍŽKOVÁJana1974žena0:29:14
5386HelenaBrýdlová1981žena0:29:24
5417HUSENSKÁVeronika1978žena0:29:27
5584ŠrolerováKamila1980žena0:29:34
5631BÖNISCHOVÁJana1978žena0:30:22
5740TOMANOVÁVendula1977žena0:30:30
5815HOJDANOVÁEunika1988žena0:31:05
5930KRUTSKÁVeronika1993žena0:31:06
6018ŠINDELÁŘOVÁHana1977žena0:31:06
6148ŽAMPACHOVÁMichaela1988žena0:31:25
6246LUPKOVÁDenisa1988žena0:31:25
6343FARONTomáš1981muž0:32:05
6437RADINOVÁDana1971žena0:32:05
6570RANDÁKOVÁPetra1976žena0:32:19
6674BROŽOVÁPetra1977žena0:32:30
6713ŠVECOVÁMarie1983žena0:33:21
6853SZABOVÁLenka1990žena0:35:05
6926HOFFMANNOVÁKatarína1964žena0:35:10

Dětský závod I.

PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.Pohlaví
136VáchaKristián2012muž
216KRAMULETadeáš2012muž
334VojnarováKlára2013žena
438KrálováKarolína2012žena
526NULÍČEKŠimon2013muž
637KrálDavid2014muž
739ŠáfrováRozálie2015žena

Dětský závod II.

PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.Pohlaví
119FIŠERVojtěch2008muž
225JANOUŠKOVÁLucie2007žena
329DOBIÁŠJan2010muž
413BÖNISCHOVÁSára2007žena
54BURIANOVÁAnežka2009žena
627FILÍPEKOndřej2008muž
723LÍBALTomáš2008muž
840VONDRÁŠKOVÁJulie2008žena
941VONDRÁŠEKŠimon2010muž
1017KRAMULEMatyáš2009muž
115ŠVECJakub2007muž
126ŠVECOVÁNatálie2010žena
1328FILÍPKOVÁAdéla2008žena
1412BÖNISCHOVÁLiliana2010žena
159KRACÍKOVÁNela2007žena

Dětský závod III.

PořadíSt. čísloPříjmeníJménoRok nar.Pohlaví
131ZALABÁKOVÁAdéla2003žena
224JANOUŠEKFilip2004muž
333HÁLOVÁAdéla2004žena
410BENEŠOVÁDenisa2005žena
542KrejsováJana2006žena
644BURIANOVÁEliška2006žena