T-Mobile Olympijský běh
  • Ročník: 2019
  • Typ závodu: Závod
  • Datum startu: 19. 6. 2019
  • Adresa: atletický Stadion mládeže Zlín

Výsledky 5 km

Pořadí v cíliStartovní čísloPříjmení, jménoRok narozeníKategoriePořadí v kategoriiTýmČasZtráta
127KOLÁRIK Jan1990MA1Edhouse.cz0:15:410:00:00
269VABROUŠEK Filip1999MA2Sykora running tým0:16:190:00:38
3131JANEČKA Svatopluk1972MB1TJ Skiturist Velké Karlov0:17:090:01:28
487DANĚK Jiří1976MB2Uherské Hradiště0:17:210:01:40
516HEČKO Martin1987MA3Valachbajk team0:17:330:01:52
67ČERVENKA Jiří1986MA4SK Jaroskavice0:17:360:01:55
7105MINAŘÍK Tomáš1981MA5Valachbajk team0:17:400:01:59
840MATOUCH Bronislav1965MC1JISVA Zlín0:17:510:02:10
922KÁBELA Jan1978MB3SP Malenovice0:17:520:02:11
1086PROCHÁZKA Tomáš1989MA6---0:17:530:02:12
11121MINAŘÍK Ondřej1992MA7Valachbajk team0:18:050:02:24
12128MATULA Dominik1994MA8Mattoni Freerun Zlín0:18:180:02:37
1335LAVIČKA David1973MB4GHOST team0:18:350:02:54
143BEČICA Petr1990MA9Valachbajk team0:18:470:03:06
1510CHMELA Marek1974MB5Prakšice0:18:530:03:12
1684JEDLIČKA Dalibor1991MA10SSK VÍTKOVICE0:19:010:03:20
1738MALOTA Filip1983MA11Mattoni Freerun Zlín0:19:030:03:22
1834LAVIČKA David2003MJ1GHOST team0:19:060:03:25
19113DŘÍMAL Miroslav1976MB6Sykora running tým0:19:080:03:27
20130TKÁČ Daniel1979MB7Titan Trilife Zlín0:19:100:03:29
2198ORLOVSKÝ Martin1982MA12---0:19:110:03:30
2270VABROUŠEK Petr1973MB8Titan Trilife Zlín0:19:320:03:51
2355SADÍLEK Martin1969MC2JISVA Zlín0:19:380:03:57
2473VELCER Martin1990MA13---0:19:550:04:14
25111BORSKÝ Petr1972MB9JISVA Zlín0:20:240:04:43
2681ZBRANEK Václav1981MA14Valachbajk team0:20:250:04:44
2763ŠUMBERA Tomáš1980MA15RUN magazine team0:20:250:04:44
2814GABRHEL Pavel1974MB10---0:20:280:04:47
2928KONEČNÝ Jakub1990MA16---0:20:310:04:50
30124DĚDEK Karel1995MA17---0:20:320:04:51
3146ONDRUŠ Juraj1992MA18BRALI0:20:400:04:59
32115BRÁZDIL Daniel1975MB11Ultra Rapl0:20:410:05:00
33114JUŘIČKA Tomáš1997MA19---0:20:460:05:05
3488DOMINEC Ondřej1981MA20Endurance Lab0:20:510:05:10
3550PODHAJSKÝ Jaroslav1972MB12JISVA Zlín0:20:520:05:11
3653RAŠKA Zbyněk1975MB13SK ZaFaR Frenštát p.R.0:20:520:05:11
376BUBLÁK ROMAN1971MB14NESMÍŠ TO VZDÁT !!!0:20:530:05:12
3879VRUBEL Karel1964MC3JISVA Zlín0:21:040:05:23
3967SÝKOROVÁ Mária1979ZB1Sýkora running0:21:080:05:27
4013FRIEDLAENDEROVÁ Lucia1981ZA1Sykora running tým0:21:140:05:33
4133LATINÁKOVÁ Martina1988ZA2ZVONEK Sport Valašské Klo0:21:260:05:45
42119NOVÁK Jakub2001MJ2Slawex runners0:21:270:05:46
435BRÁZDOVÁ Veronika1990ZA3Valachbajk team0:21:310:05:50
4454REICH Libor1979MB15Mattoni Freerun Zlín0:21:380:05:57
4568TOBOLÍK Tomáš1990MA21---0:21:400:05:59
4641MILIČKA Radek2000MA22Slawex runners0:21:410:06:00
4720JONÁŠEK Zdeněk1982MA23---0:22:020:06:21
4866TĚŠÍK Milan1976MB16Sýkora running0:22:120:06:31
4971VALERIÁN Radim1975MB17Panteři0:22:130:06:32
50104LANGER Zdeněk1983MA24Valachbajk team0:22:180:06:37
51125POLÁCH Viktor1983MA25Mattoni Freerun Zlín0:22:330:06:52
529CETKOVSKÝ Petr1987MA26---0:22:330:06:52
53132RES Martin1977MB18Mattoni Freerun Zlín0:22:380:06:57
54116BAŘINKOVÁ Jitka1972ZB2---0:22:450:07:04
5583HORÁČEK Jan1987MA27---0:22:480:07:07
56112JANUSKA Roman1981MA28---0:22:490:07:08
57106ZDRAŽIL Jakub1999MA29---0:22:530:07:12
5839MARTYČÁK Martin1973MB19---0:22:530:07:12
5978VOPAŘIL Jiří1964MC4JISVA Zlín0:22:540:07:13
60129CHOLASTA Karel1979MB20Spartan Otrokovice0:22:550:07:14
61123KAŠÍK Filip1984MA30---0:22:590:07:18
62136OTRUBA Petr1981MA31Zlín0:23:100:07:29
6399RYŠAVÝ Vojtěch1994MA32---0:23:110:07:30
6485GREC Stanislav1993MA33---0:23:130:07:32
6548PINKAS Jan1979MB21PIMAPI0:23:160:07:35
6682ZEMAN Filip1978MB22Mattoni Freerun Zlín0:23:250:07:44
6749PINKASOVÁ Lenka1979ZB3PIMAPI0:23:260:07:45
68107MIČKA Marek1970MB23---0:23:290:07:48
6917HETMER Patrik1983MA34---0:23:310:07:50
70101BOROVEC Jiří1992MA35---0:23:310:07:50
71137ŠPERKA Robert1981MA36Avex Ski0:23:430:08:02
7244NEVĚLÍK Cyril1984MA37Runners Otrokovice0:23:470:08:06
73103POLANSKÝ Leopold1963MC5Valachbajk team0:23:490:08:08
7458SKOUPÁ Vendula1985ZA4Sykora running tým0:24:030:08:22
75100KARAFIÁTOVA Iva1980ZA5---0:24:180:08:37
76135HUBÍK Jiří1986MA38PIMAPI0:24:180:08:37
7797SKLENÁŘOVÁ Marcela1977ZB4Mattoni Freerun Zlín0:24:220:08:41
78120FUSSOVÁ Markéta1988ZA6Mattoni Freerun Zlín0:24:220:08:41
7930KOPP Petr1977MB24---0:24:240:08:43
8072VANĚČKOVÁ Lada1962ZC1SK Štípa0:24:260:08:45
81134PROKOP Jiří1956MD1Běhy Zlín0:24:270:08:46
8229LUBÍNEK Lubomír1960MC6SVT Zlín0:24:320:08:51
8347PALENÍČEK Petr1995MA39---0:24:490:09:08
84108MLČOCHOVÁ Romana1990ZA7---0:24:570:09:16
8594PROCHÁZKA Michal1985MA40---0:25:000:09:19
8631KRUTILOVÁ Lenka1973ZB5Spartan Otrokovice0:25:040:09:23
8711FLAŠAROVÁ Renáta2002ZJ1Biatlon Halenkovice0:25:050:09:24
8821JURČA Stanislav1967MC7---0:25:240:09:43
8952POKLUDOVÁ Kateřina1975ZB6Mattoni Freerun Zlín0:25:480:10:07
9051POKLUDA Ondřej1969MC8SP Malenovice0:25:480:10:07
9119JEŘÁBEK Jakub1989MA41---0:25:540:10:13
92126DOLEŽALOVÁ Lenka1975ZB7Mattoni Freerun Zlín0:26:030:10:22
9360ŠTĚPÁNEK Pavel2003MJ3---0:26:040:10:23
94109PAGÁČOVÁ Irena1974ZB8Titan Trilife Zlín0:26:050:10:24
954BOBOVSKÁ Ivana1975ZB9---0:26:150:10:34
9626KNOTKOVÁ Lucie1989ZA8---0:26:240:10:43
9745NEVĚLÍKOVÁ Iveta1975ZB10Runners Otrokovice0:26:260:10:45
9875VILÍMKOVÁ Simona1985ZA9---0:26:340:10:53
99110KHAIN Pavel1979MB25SK Sokolská Street0:26:390:10:58
10012FREITINGER Pavel1964MC9---0:26:430:11:02
10161ŠTĚPÁNEK Petr1971MB26---0:26:480:11:07
102122GREGUŠ Tereza1990ZA10---0:26:530:11:12
10323KAŇKA Jan1974MB27Český bežecký klub0:26:560:11:15
10492BÝČKOVÁ Jolana1977ZB11Mattoni Freerun Zlín0:26:580:11:17
10591DANĚK Ivo1967MC10Mattoni Freerun Zlín0:27:000:11:19
10677VIŠNĚVSKÝ Ladislav1962MC11Quort Team Zlín0:27:000:11:19
10725KEPRT Pavel1974MB28TUFO Otrokovice0:27:090:11:28
10895KLIKOVÁ Jana1978ZB12Mattoni Freerun Zlín0:27:290:11:48
10942MIZEROVÁ Marie1981ZA11---0:27:340:11:53
11093POLÁK Mário1995MA42---0:27:520:12:11
111102GŘEŠKOVÁ Lucie1986ZA12---0:28:000:12:19
11257ŠIMOVÁ Zuzana1983ZA13Zůza - SKÁJ team0:28:120:12:31
11362STOJAROVÁ Irena1969ZC2Mattoni Freerun Zlín0:28:580:13:17
11476VIŠNĚVSKÁ Pavla1963ZC3Quort Team Zlín0:29:010:13:20
11596HŘEBAČKOVÁ Monika1988ZA14---0:29:050:13:24
1162BAČUVČÍKOVÁ Markéta1998ZA15---0:29:260:13:45
11715GABRHELOVÁ Natálie1999ZA16---0:29:520:14:11
118127STOJAROVÁ Věra1981ZA17---0:31:100:15:29
11959SOLAŘOVÁ Eva1970ZB13Solario Team0:31:150:15:34
120117POLANSKÁ Ivana1965ZC4---0:33:020:17:21
12143MUDRÁKOVÁ Ludmila1997ZA18---0:34:420:19:01