ZLATÝ T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH - Praha, Brno
Servis
Účastníky čeká servis na úrovni velké sportovní akce. Mohou využít převlékárnu a úschovnu, mobilní toalety, mycí žlaby, občerstvovací stanici na trati a samozřejmě také v cíli. K dispozici je i zdravotnická služba. Trasy na 5 a 10 km vám změří čipová časomíra. Každý běžec z dospělého závodu v cíli získá účastnickou medaili a po závodě bude mít k dispozici fotky ze závodu. V rámci celého dne pro vás bude na zlatých závodech připraven doprovodný program. Vítězové pak získají medaile a ceny od partnerů. Těšit se můžete také na účast olympioniků, kteří na zlatých T-Mobile Olympijských bězích nebudou chybět. 

Cena startovního balíčku
Do 31. 3. je cena startovního balíčků na ZLATÝ ZÁVOD 400 Kč. Funkční tričko ALPINE PRO je pro prvních 500 registrovaných online v Praze a 200 v Brně součástí startovního balíčku. U dalších registrací je cena startovního balíčku 600 Kč. Od 1. 4. do 14. 6. je cena startovního balíčků  500 Kč. Funkční tričko ALPINE PRO je pro prvních 500 v Praze a 200 v Brně online registrací součástí startovního balíčku. U dalších registrací je cena startovního balíčku 700 Kč. 50 Kč z ceny startovního balíčku je poskytnuto jako dar České olympijské nadaci. Součástí startovního balíčku je startovní číslo s čipem a dárky od partnerů. Registrace jsou možné pouze on-line, i pro tento nebude možné se registrovat na místě v den závodu. Dětské závody jsou za symbolickou částku 50 Kč pro děti do 15 let.

 

T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH
Servis
Účastníky čeká občerstvovací stanice v cíli a medaile pro vítěze. Měření času probíhá pomocí stopek, pokud není u konkrétního závodu uvedeno jinak. Rozsah dalších služeb záleží na jednotlivých pořadatelích.

Cena startovního balíčku
Do 31. 3. je cena startovního balíčků 150 Kč. Funkční tričko ALPINE PRO je součástí startovního balíčku v ceně 350 Kč. Od 1. 4. do 14. 6. je cena startovního balíčků 250 Kč. Funkční tričko ALPINE PRO je součástí startovního balíčku v ceně 450 Kč. 20 Kč z ceny startovního balíčku je poskytnuto jako dar České olympijské nadaci. Součástí startovního balíčku je startovní číslo a dárky od partnerů. Registrace jsou možné pouze on-line, i pro tento rok nebude možné se registrovat na místě v den závodu. Dětské závody jsou za symbolickou částku 30 Kč pro děti do 15 let.