Děkujeme všem dosud přihlášeným závodníkům. Registrace byly o půlnoci 12. června ukončeny. Máme velkou radost, že se chcete zapojit do oslav Olympijského dne a zasportovat si právě na T-Mobile Olympijském běhu. Těší nás, že každý rok přibývá běžců, kteří chtějí stát na startu. Dopoledne běhají desítky tisíc školáků, odpoledne probíhají dětské závody a pak v jeden čas startují tisíce dospělých na 80 místech republiky. I díky tomu se T-Mobile Olympijský běh dvakrát po sobě stal TOP běžeckou akcí roku.

REGISTRACE NA MÍSTĚ NEBUDOU MOŽNÉ

Chceme vám běžcům připomenout, že registrace na místě nebudou možné. Chceme pro vás udržet kvalitu a jedinečnost závodů, kterou očekáváte. Jde nám o to, abyste si v klidu mohli vyzvednout startovní čísla a balíčky, dostali jste vše, co očekáváte a mohli jste odstartovat včas a bez stresu. Nasloucháme účastníkům i organizátorům jednotlivých běhů, proto jsme letos poprvé přistoupili k tomu, že jsme stanovili uzávěrku registrací, které je běžná u velkých běžeckých akcí. Snažili jsme se informaci o datu konce registrací rozšířit všemi možnými cestami, nicméně chápeme, že řada účastníků byla zvyklá se registrovat na místě a novinka je zaskočí. Věříme, že si na ni běžci rychle přivyknou a přivítají výhody, které včasná registrace do závodu přináší.

OSLAVTE OLYMPIJSKÝ DEN INDIVIDUÁLNÍ VÝZVOU

Pokud jste registrace do oficiálních závodů nestihli, stále se můžete do T-Mobile Olympijského běhu zapojit, a to díky individuální výzvě s aplikací EPP – Pomáhej pohybem. Aplikaci si můžete stáhnout zdarma a navíc každým uběhnutým kilometrem umožníte sportovat dětem, které podporuje Česká olympijská nadace. Loni jsme České olympijské nadaci díky účasti vás běžců mohli předat šek na 297 tisíc Kč. Více informací o individuální výzvě najdete zde.