T-Mobile Olympijský běh

Nemůžete se zúčastnit T-Mobile Olympijského běhu? Jste 20. června v zahraničí nebo se ve vašem okolí nekoná závod? A přesto chcete oslavit Olympijský den stejně jako 80 tisíc dalších běžců? Pak je právě pro vás individuální výzva! A dokonce můžete mít na památku i funkční tričko Alpine Pro a přispět na Českou olympijskou nadaci.

Startovní balíček

Startovní balíček je možné objednat do 7 .6. 2018. Cena startovního balíčků je 300 Kč. Součástí startovního balíčku je startovní číslo, funkční tričko značky Alpine Pro a dárky od partnerů. 50 Kč z ceny startovního balíčku je poskytnuto jako dar České olympijské nadaci. Startovní balíček je možné vyzvednout v období od 15. do 18. června 2018 na vybraných prodejnách T-Mobile v Praze, Brně a Ostravě:

  • Značková prodejna T-Mobile Centrum Chodov, Praha
  • Značková prodejna T-Mobile NC Palladium, Praha
  • Značková prodejna T-Mobile Galerie Vaňkovka, Brno
  • Značková prodejna T-Mobile Avion Shopping Park, Ostrava

Při vyzvednutí na prodejně je nutné doložit potvrzovací e-mail se startovním číslem, který bude rozeslán z kraje června 2018.

Registrovat

 

Jak se do individuální výzvy zapojit pomocí aplikace?

Stáhněte si mobilní aplikaci EPP – Pomáhej pohybem a zaběhněte si svůj individuální T-Mobile Olympijský běh, ať už jste kdekoliv. Za každý váš kilometr získáte body, které Nadace ČEZ promění na finanční příspěvek. Ten věnuje České olympijské nadace a podpoří tak děti, které díky tomu budou moci provozovat svůj oblíbený sport. Nadační příspěvek bude použit např. na sportovní vybavení, členské příspěvky v oddílech a klubech, sportovní kroužky a soustředění.

Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem od Skupiny ČEZ je nástroj, díky kterému má každý možnost pomáhat vlastním aktivním pohybem nejen sobě k lepšímu zdraví, ale také druhým, kteří naší pomoc potřebují. Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůzi běh, jízdu na kole aj.) Kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti generuje aplikace body, které může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol či obcí.

Stačí si zdarma nainstalovat aplikaci EPP do svého chytrého telefonu a začít!