Nadační příspěvek bude použit například na sportovní vybavení, členské příspěvky v oddílech a klubech, sportovní kroužky a soustředění. Pomáhat můžete ale ještě více, a to díky aplikaci EPP Pomáhej pohybem, a to jak na samotných závodech T-Mobile Olympijského běhu, tak i v rámci individuální výzvy.

S aplikací EPP si zaběhnu v rámci individuální výzvy

Nemůžete se zúčastnit žádného závodu T-Mobile Olympijského běhu? Jste 20. června v zahraničí nebo se ve vašem okolí závod nekoná? A přesto chcete oslavit Olympijský den stejně jako 80 tisíc dalších běžců? Pak je právě pro vás individuální výzva! Zaregistrujte se do individuální výzvy zde. Za startovné ve výši 300 Kč dostanete startovní balíček včetně dárků od partnerů, startovního čísla a funkčního trička Alpine Pro a ještě podpoříte Českou Olympijskou nadaci. Závod si pak můžete zaběhnout individuálně kdekoliv, ať už na vaší oblíbené trase či třeba v zahraničí. Startovní balíček si můžete vyzvednout na prodejnách T-Mobilu v Praze, Brně a Ostravě, nebo si ho můžete nechat zaslat poštou. Cena balíčku včetně poštovného činí 390 Kč. Svůj individuální závod si pak zaběhněte s mobilní aplikaci EPP – Pomáhej pohybem od Skupiny ČEZ. Vaše vyběhané kilometry můžete proměnit za peníze, které půjdou na Českou Olympijskou nadaci. Délka trasy je na vás, čím větší vzdálenost uběhnete, tím více bodů získáte. Budeme se snažit dosáhnout cílové částky 100 000,-Kč, což znamená zhruba 300 tisíc bodů. Projekt České Olympijské nadace bude do aplikace vložen přesně 20. června, zaběhnout si tak můžete kdykoliv během dne. Jelikož je Olympijský den oslavou jakéhokoliv pohybu, budete moci svoji běžeckou aktivitu doplnit i jakýmkoliv dalším sportem. Nezapomeňte si tak aplikaci zapnout třeba i při chůzi, při jízdě na kole či jakémkoliv jiném pohybu.

S aplikací EPP si zaběhnu na T-Mobile Olympijském běhu

Pomoci České olympijské nadaci můžete nejen v rámci individuální výzvy, ale i přímo na samotných závodech. Opět si stačí stáhnout aplikaci EPP - Pomáhej pobyhem a běžet s ní závod. Vyběhané body pak věnujte projektu Česká olympijská nadace. Nadace ČEZ bude mít navíc na pražském zlatém závodě ve Stromovce svůj stánek. Ti, co sem po závodě dorazí a prokáží, že běželi s EPPkou závod, se mohou těšit na zajímavý dárek.

Jak funguje EPPka?

Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůzi, běh, jízdu na kole aj.) Kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti generuje aplikace body, které může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol či obcí. Co je potřeba? Stačí si zdarma nainstalovat aplikaci EPP do svého chytrého telefonu a začít! Více na www.pomahejpohybem.cz